Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

A new beginning Save

A new beginning Save
24.10.2020
A+
A-

A new beginning Save indirerek A new beginning oyununu tamamen kayıt edilmiş şekilde oynayabileceksiniz. A new beginning Save dosyası diğer indirdiğiniz save dosyaları gibi değildir fazlası bütün bölümlerin kayıtlı hali bulunmatadır, yani istediğiniz bölümden başlayarak A new beginning oyununun tadını çıkartabilirsiniz. A new beginning yani diğer adıyla yeni bir başlangıç oyunun zor bölümlerini geçmek için save dosyalarımıza ihtiyacınız olacaktır.

Kurulum konusunda takıldığınız yerlerde yorum atarak yardım alabilirsiniz. A new beginning Save dosyaları test edilmiştir hepsi sağlam çalışmaktadır istediğiniz bölümden başlayarak oynayabilirsiniz, iyi oyunlar dileriz.

 

A new beginning Save Kurulumu

– İndirdiğiniz A new beginning save dosyasını oyunun kayıtlı olduğu dizine atmanız yeterli olacaktır. Sonrasında oyuna girerek istediğiniz kayıtlı bölümden oyuna başlayınız.

 

linkler sürekli güncellenmektedir, çalışmayan bağlantı olursa yorum atmanız yeterlidir anında güncellenir.

Save Dosyası : https://s7.dosya.tc/server17/0qgb6y/A_new_beginning_menduh.rar.html

Kaynak : Maduka
Yama Oranı : 85

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.