Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

A new beginning Save

A new beginning Save
24.10.2020
A+
A-

A new beginning Save indirerek A new beginning oyununu tamamen kayıt edilmiş şekilde oynayabileceksiniz. A new beginning Save dosyası diğer indirdiğiniz save dosyaları gibi değildir fazlası bütün bölümlerin kayıtlı hali bulunmatadır, yani istediğiniz bölümden başlayarak A new beginning oyununun tadını çıkartabilirsiniz. A new beginning yani diğer adıyla yeni bir başlangıç oyunun zor bölümlerini geçmek için save dosyalarımıza ihtiyacınız olacaktır.

Kurulum konusunda takıldığınız yerlerde yorum atarak yardım alabilirsiniz. A new beginning Save dosyaları test edilmiştir hepsi sağlam çalışmaktadır istediğiniz bölümden başlayarak oynayabilirsiniz, iyi oyunlar dileriz.

 

A new beginning Save Kurulumu

– İndirdiğiniz A new beginning save dosyasını oyunun kayıtlı olduğu dizine atmanız yeterli olacaktır. Sonrasında oyuna girerek istediğiniz kayıtlı bölümden oyuna başlayınız.

 

linkler sürekli güncellenmektedir, çalışmayan bağlantı olursa yorum atmanız yeterlidir anında güncellenir.

Save Dosyası : https://s7.dosya.tc/server17/0qgb6y/A_new_beginning_menduh.rar.html

Kaynak : Maduka
Yama Oranı : 85

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.