Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Aatrox AD S11 Build Rün Dizilimi

Aatrox AD S11 Build Rün Dizilimi ile Aatrox karakterine S11’deki Build ve Rün dizilimini sitemizden öğrenebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu konuda Aatrox karakterini anlatacağız. Sezon 11’in Aatrox karakterine en uygun dizilimi aşağıda mevcuttur. Geçelim Aatrox AD S11 Build Rün Dizilimi konusuna.

 

Aatrox AD S11 Rün Dizilimi

Aatrox AD S11 Rün Dizilimi Aatrox karakterine en uygun rün dizilimi bu şekildedir. Karakterimiz hem hasara, hemde tanka biraz daha uygun olduğu için sizlere de bu rünlerle oynamanızı tavsiye ederiz.

Aatrox AD S11 Build Dizilimi

Aatrox AD S11 Build Dizilimi Aatrox için en uygun itemlerdir. Yukarıda da belirttiğim gibi karakterimiz hem hasar, hemde tank olacağı için Kara Balta sizlere saldırı gücü sağlarken bir yandan da can sağlayarak daha da ölümsüz hale getirecektir. Ölüm Dansı ise sizlere çok daha fazla hasar sağlayacaktır.

Çelik Kaplamalı Çizmeyi de zırhınızın artması ve hareket hızınızın artması için öneriyoruz. Daha fazla hız sağlayacak ayakkabılar var fakat bu ayakkabı sizlere ekstradan zırh verdiği için bunu almanızı daha çok tavsiye ederiz. Koruyucu Melek hem saldırı değeri hemde zırh verecektir. Pasif özellik olarak ta öldüğünüz zaman tekrar canlanmanıza yarayacaktır.

Ruh gömleğini de sizleri yetenek güçlerinden korumayı, ekstra olarak ta canınızın hızlı yenilenmesine yarayacaktır. Kan İçen ise sizlere saldırı gücü sağladığı gibi hemde fazladan can verecektir. Aatrox AD S11 Build Rün Dizilimi konumuzun build kısmında sizler için önerdiklerimiz bunlardır. Kesinlike Sezon 11 için Aatrox karakterine en uygun Build ve Rün bunlardır, tavsiye ediyoruz.

Aatrox AD S11

Aatrox karakteri için en uygun Build ve Rün dizilimi yukarıdaki gibidir. Kesinlikle önerdiğimiz dizilimler bu şekildedir Sezon 11 için. Aatrox hem saldırı hemde tank bir karakter olduğu için hasarları üzerinize çektiğiniz gibi hasarınızın da yüksek olması gerekir. Sadece hasarınız yüksek olursa çabuk ölürsünüz. Sadece zırh, büyü direnci ve canınız fazla olursa da pek hasar veremeyebilirsiniz. Bu dengeli dizilimi S11 e uygun olması için hazırladık. Aatrox AD S11 Build Rün Dizilimi güncel Sezon içindir. Değişen metalarla birlikte konularımızda güncellenecektir. Takipte kalmayı unutmayın, keyifli oyunlar dilerim.

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.