Barış Bayar

Age Of Empires 2 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim3400
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Age Of Empires 2 Türkçe Yama sizlere Türkçe dilde oyun zevki yaşatmak için hazırlanan bir Türkçe dil yamasıdır. Türkçe yamaların amacı oyunlardaki olmayan Türkçe dilin eksikliğini gidermek ve sizlere Türkçe oyun zevki sunmak için tasarlanan yamalardır. Yapmanız gereken tek şey, sadece kurulum talimatlarını doğru bir şekilde yaparak, oyununuzu Türkçe dile çevirip oynamaktır. Yapımcıların ellerine sağlık, sizlere de keyifli oyunlar dileriz.

 

Age Of Empires 2 Türkçe Yama Kurulumu

Rar’ın içindeki exe dosyasını masaüstüne çıkartın. Exe dosyasını çalıştırdıktan sonra Age Of Empires 2 oyununun kurulu olduğu dizini seçip kurulumu tamamladıktan sonra Age Of Empires 2 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Kaynak : Çağatay Önül

Türkçe Yama Oranı : 75

Türkçe Yama Dosyası : https://s4.dosya.tc/server12/9vo80f/Age_Of_Empires_2_Turkce_Yama.rar.html

 

Age Of Empires 2 Türkçe

Geçenlerde steam kütüphanemde dolanırken Age Of Empires 2’ye denk geldim. Uzun bir süredir oynamadığım için merak edip tekrardan oynayayım dedim. Malum karantina zamanlarında evde vakit geçmiyor, insanlar farklı şeyler arıyor. Denk gelmişken ve unutmuşken bir daha oynayayım dedim.

Age Of Empires 2 gerçekten sürekli güncelleme aldığı için gerçekten yapay zeka konusunda bayağı üst seviyelere çıkmışlar. Eskisi gibi donma, kasma, yapay zekanın saçma salak hareketleri pek kalmamış. Eski zamanlarda karşıma 2 hardest alıp yenerdim fakat şu anki yapay zekada mümkün değil. Çünkü eskiden baracklardan çıkan askerleri yapay zeka bir yere yönlendirdiğinde, o askerleri yolda yakaladığın zaman sana karşılık vermezdi ve hepsini öldürürdün. Bu tarz hataların çoğu oyundan giderilmiş.

Oyundaki en büyük eksikliklerden biride Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Oyunda o kadar fazla fonksiyon, yapılacak işler, vb. şeyler var ki buna gerçekten İngilizcesi iyi olmayan biri dayanamaz, anlayamaz. Bu sorunu ortadan kaldırmak için Age Of Empires 2 Türkçe Yama yüklemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Öbür türlü oyun oynamak gerçekten zulüm oluyor.

Age Of Empires Oyun içi Görüntüler;

Grafikleri ve oynanışı 20 yıl öncenin oyununa göre gayet iyiydi bence. Zaten bu tarz oyunlarda oynanıştan ziyade eşit denge, yapay zeka ve ırk seçimi önemli. Bunları doğru yaptığınız zaman Age Of Empires 2 size daha çok zevk verecektir. Kesinlikle strateji oyunlarını sevenlerin oynamasını, İngilizcesi zayıf ise Türkçe Yama yükleyerek oynamasını tavsiye ediyorum. Şimdiden hepinize iyi oyunlar diliyorum.