Barış Bayar

Ahri AP S11 Build Rün Dizilimi

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim2333
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Ahri AP S11 Build Rün Dizilimi, 11. Sezona en uygun ve tek atmalık bir Ahri oluşturmanıza yardımcı olacak Build ve Rün sayfası aşağıda mevcuttur. Ahri karakterine şu anki metaya ve 11. sezona göre en iyi Ahri AP S11 Build Rün Dizilimi sitemizdedir, geçelim konumuza.

 

Ahri AP S11 Rün Dizilimi

Ahri karakteri için en çok hasar çıkartacak olan Ahri AP S11 Rün Dizilimi yukarıda bulunan görselde görülmektedir. Yukarıdaki görsele göre rünlerinizi ayarlayarak Ahri karakterine çok daha fazla güç katabilirsiniz. S11 için Ahri karakterine en uygun rünleri uygulayarak karakterinize önemli bir hasar artışı sağlayabilirsiniz.

Ahri AP S11 Build Dizilimi

Yukarıda bulunan görseldeki itemler ise, Ahri karakterine S11 için en uygun builddir. Ahri AP S11 Build Dizilimi karakterinize inanılmaz bir güç sağlayacaktır. Luden’in Çığlığı sizlere çok büyük bir Yetenek Gücü sağlarken, bir yandan da Mana vererek yeteneklerinizi daha fazla kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Ekstra olarak verdiği Yetenek Hızı ile de yeteneklerinizin süresinin hızlı dolmasına yarayacaktır. Zhonya’nın Kumsaati ise sizlere büyük bir Yetenek Gücü verirken, ekstra olarak rakiplerden korunmanız için Zırh sağlayacaktır. Pasif özelliği olarak ise herhangi bir durumda kullandığınız taktirde 2.5 saniye dondurarak hiçbir hasar almamanızı sağlayacaktır.

Sihirbaz Papuçları sizlere Hareket Hızı sağlayacağı gibi ekstra olarak Büyü nüfuzu sağlayacaktır. Buda rakiplerinizin sizden korunmak için satın aldığı Büyü Direncini kırarak onlara daha fazla hasar vermenizi sağlayacaktır. Rabadon’un Şapkası ise sizlere çok fazla bir Yetenek Gücü sağlarken, pasif özelliği olarak toplam Yetenek Gücünüzün %40 artmasını sağlayacaktır. Bu sayede rakiplerinize çok daha fazla hasar verebilirsiniz. Ahri karakterine en uygun AP Build Dizilimi yaparak S11 için rakiplerinizi tek yetenek ile öldürebilirsiniz.

Morellonomikon ise Sizlere Yetenek Gücünün yanı sıra Can vererek rakiplerinize karşı daha direnç kazanmanızı sağlayacaktır. Pasif olarak verdiği Büyü Nüfuzu ise rakiplerinizin Büyü Direncini kıracağı için daha fazla hasar vermenize olanak sağlayacaktır. Son olarak ise Rylai’nin Kristal Asası alarak Ahri karakterinizin Canını ve Yetenek Gücünü iyice arttırarak tek atan ve ölümsüz bir karakter haline getirmiş olacaksınız. Pasif olarak size saldıran rakiplerinizin hareket hızını azaltarak elinizden kurtulmasını zorlaştıracaktır. Ahri AP S11 Build Rün Dizilimi bu şekildeydi. Gerçekten Sezon 11 için ölümsüz bir Ahri oluşturmanızı sağlayacak Build ve Rün Dizilimi bu şekildedir, kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ahri AP S11

Ahri karakteri AP karakteri olduğu için sizlerin Yetenek Gücünüzün ne kadar fazla olması, kullandığınız yeteneklerin rakibinize o kadar fazla hasar vermesine sebep olacaktır. League of Legends oyunundaki şu anki metaya ve S11 için en uygun Build ve Rün Dizilimi yukarıdaki gibidir. Bunları yaparak Ahri karakterinizi hem ölümsüz, hemde tek yetenekle rakiplerini öldürebilecek bir karakter haline getirebilirsiniz. Ahri AP S11 Build Rün Dizilimi adlı konumuz bu kadardı, hepinize iyi oyunlar dileriz.