Barış Bayar

Akali AP S11 Build Rün Dizilimi

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1169
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Akali AP S11 Build Rün Dizilimi, sizler için hazırladığımız ve League of Legends oyunundaki Akali karakterine en uygun 11. sezon için build ve rünleri derledik. Böyle güçlü bir karakter için en uygun Akali AP S11 Build Rün Dizilimi aşağıda sizler için mevcut. Dilerseniz konumuza geçelim.

 

Akali AP S11 Rün Dizilimi

Akaliye en uygun Akali AP S11 Rün Dizilimi bu şekildedir. Bu rünümüzde önceliğimizi hasara verdik ve gerçekten inanılmaz hasarlara ulaşabileceğiniz bir rün sayfası diyebilirim. Sizlere de kesinlikle bu rünlerle oynamanızı tavsiye ederiz.

Akali AP S11 Build Dizilimi

Yukarıdaki itemler Akali karakteri için en fazla hasarı çıkartacak itemlerdir. Akali AP S11 Build Dizilimi gerçekten sizlere inanılmaz bir fayda sağlayacaktır. İlk önce oyunumuza girmeden rünlerimizi ayarladıktan sonra, oyun içerisinde kazandığımız altınlarla bu itemleri tamamlamaya çalışmalısınız. S11 en iyi Akali Build Dizilimi bu itemlerdir. Gece Tırpanı sizlere hem Yetenek Gücü hemde Can sağlayacaktır. Bu sayede hasarınız artacağı gibi canınız da artacağı için rakipleriniz sizleri öldürmekte zorlanacaktır.

Zhonya’nın Kumsaati ise sizlerin Yetenek Gücünü arttıracağı gibi Zırhınızı da arttırarak rakiplerinizden alacağınız hasarı azaltacaktır, ve pasif özelliği olarak ta Zhonya’nın Kumsaatini kullandığınız zaman 2.5 saniye boyunca hasar alınamaz bir hale getirecektir sizleri. Eğer bir fightin arasında kaldıysanız ve arkadaşlarınız size yetişmek üzereyse bunu kullanarak kurtulma şansınızı arttırabilirsiniz. Sihirbaz Papuçları sizlere hız kazandıracağı gibi Büyü nüfuzu da kazandıracaktır. Büyü nüfuzunun özelliğini bilmeyenler için, bu özellik rakiplerinizin sizlerden korunmak için aldığı büyü direncini kıracaktır. Misal sizde %15 büyü nüfuzu varsa, rakibinizin %15 büyü direncini kıracaktır.

Rabadon’un Şapkası sizlere büyük miktarda Yetenek Gücü kazandırırken, total yetenek gücünüzü de %40 oranında arttıracak ve hasarınızı çok üst seviyelere çıkartacaktır. Morellonomikon ise Yetenek Gücü sağladığı gibi sizlere can da sağlayacaktır, ve pasif özelliği olarak ise %15 büyü nüfuzu verecektir. Buda hasarınızı çok üst seviye arttıracak ve verdiği can ile birlikte rakiplerinizin sizi öldürmesi bir hayli zorlaşacaktır. Hiçlik Değneği sizlere Yetenek gücü sağladığı gibi ekstra %35 Büyü Nüfuzu gibi büyük bir büyü nüfuzu sağlayarak hasarınızı çok üst seviyelere taşıyacaktır. Akali AP S11 Build Dizilimi gerçekten Sezon 11 için Akali karakterine en uygun itemler bunlardır. Kesinlikle sizleri çok sağlam bir hasar veren karaktere çevirecektir.

Akali AP S11

Akali karakteri için S11 Build ve Rün Dizilimi kesinlikle bu şekilde yapılması gereklidir. Bu build ve rün diziliminde S11 için en fazla hasar çıkartacak ve rakiplerinizi tekleyecek Build ve Rünleri önerdik. Tabi ki değişen metalarla ve yeni gelecek sezonlarla birlikte konularımız güncellenecek. Şuan ki sezona ve metaya uygun ve Akali karakteri için en fazla hasar çıkartacak dizilim budur. Sizlere de kesinlikle Akali AP S11 Build Rün Dizilimi yaparak oynamanızı tavsiye ederiz. Hepinize iyi oyunlar dileriz.