Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Alien Isolation Türkçe Yama

Alien Isolation Türkçe Yama
25.10.2020
A+
A-

Alien Isolation Türkçe Yama Kurulum

– Alien Isolation Türkçe Yama.rar’ın içinden exe’ye tıklayarak Alien Isolation Türkçe Yama’yı kurabilirsiniz.

 

Alien Isolation

Alien Isolation’u bitiren birisi olarak sizlerle deneyimlerimi paylaşmak istedim. Şimdi gelin geçelim oyunun iyi ve kötü yönlerine;

Oyun, yılına göre gerçekten diğer oyunlarla kıyaslanamayacak kadar iyi yapay zeka yapmış. Bu konuda kimse bu oyunun yanından bile geçemez o senelere göre. En iyi olaylardan birisi ise a planı istediğiniz gibi gitmezse b planınıza göre hareket edebilmeniz olmuş. Gemideki detaylar zaten bambaşka olduğunu söyleyebilirim. Filmine de bazı yerlerde gönderilen saygı duruşları var tabii ki. Grafikler, gölgeler ve ışıklandırmalar çok tatlı olmuş.

Şimdi gelelim kötü yönlerine;

Oyunun bana göre 2 tane kötü yönü var. Birisi Türkçe dilinin olmaması. Bu yüzden Alien Isolation Türkçe Yama indirerek oynadım bu oyunu. Fakat kendi çevirmesi olsa daha iyi olabilirdi. 2. ve son olarak ta haritanın bir başından öbür başına kadar sizi sürüklemesi olmuş. Oyunu biraz daha uzatmak için böyle bir şey yapmışlar anlıyorum fakat biraz can sıkıyor.

Ama bu oyuna genel olarak puanım 9/10. Şimdiden oynayacak herkese iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1lWiS_RvYl0Gnwd11Vqm0yZMBD5TrgW7n/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 65

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.