Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

A Plague Tale Innocence Türkçe Yama

A Plague Tale Innocence Türkçe Yama
25.10.2020
A+
A-

A Plague Tale Innocence Türkçe Yama Kurulum: 

–   A Plague Tale Innocence Türkçe Yama.rar’ın içindeki klasörü oyunun bulunduğu klasörün içine çıkartınız. Dosyayı “TRTEXT” klasörüne atıp  A Plague Tale Innocence Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

A Plague Tale Innocence

Oyunun süresi gayet uzun ve zevkliydi. Aşağı yukarı 2 – 3 günde bitirdim ve ben bu kadar zevk aldığım başka bir oyun hatırlamıyorum.

Atmosfer olarak, müzikler olarak, oyun mekaniği olarak gerçekten efsane bir oyun olmuş. A Plague Tale Innocence gerçekten oyun içeriği zenginliği olarak çok fazla şey barındırıyor. Hem geriliyorsunuz, hem bulmaca çözüyorsunuz hem de aksiyon yaşıyorsunuz. Eski çağ havası da oyuna ayrı bir lezzet katmış ona da değinmeden geçemeyeceğim. Ha bu arada hikayeyi tam anlamak isterseniz A Plague Tale Innocence Türkçe Yama indirmenizi kesinlikle öneririm. Senaryo olarak ta gerçekten düşünülerek yazılmış ve gayet uzun olmuş. Hiçbir yerinde sıkıldığımı hatırlamıyorum.

Uzun lafın kısası gerçekten oyun harika olmuş. Daha fazla gecikmeden alın ve oynamaya başlayın. Şimdiden herkese iyi oyunlar.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1lMI8TiXqX2OE5lBuqKsNMW82NgczCqo9/view?usp=sharing

Kaynak : forum.donanimhaber.com
Yama Oranı : 85

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.