Ceo

Assassins Creed 3 Liberation Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar1
Gösterim1453
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Assassins Creed 3 Liberation HD Türkçe Yama Kurulum

– Assassins Creed 3 Liberation HD Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını çift tıklayarak açıp dosya dizinini seçip kurdukta sonra Assassins Creed 3 Liberation HD Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Assassins Creed 3 Liberation HD Hakkında Oyuncuların Yorumu

Assassins Creed 3 Liberation HD’yi dün akşam itibariyle bitirmiş bulunmaktayım. Sizinlede deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

– HD olayı gerçekten inanılmaz güzel olmuş. Grafikler, ambians, vb. efsane olmuş. Bu kadar iyi grafikler şaşırtıcı olduğunu söyleyebilirim.

– Oyunun senaryosu bana çok kısa geldi. Aşağı yukarı 7 – 8 saatte bitirdim. Diğer oyunların 3 de 1 i anca olmuş. Diğer yan görevler vb. bile yapsanız yinede çok erken bitiriyorsunuz.

– New Orleans’da kadın, bataklıkta assassin, mekisada köle gibi değişiklikler oyuna gerçekten çok güzel bi lezzet katmış.

– Senaryosu gayet güzel fakat belirttiğim gibi çok kısa. En çok kölelik konusu yansıtılmış oyuna. Görevlerinin sonuna gelene kadar biraz sıkıldım çünki çok basit olmuş son görevler hariç. Baştaki görevler gerçekten aşırı basit yapılmış keşke biraz daha zor olsaymış oyuna biraz daha lezzet katabilirmiş.

– Assassins Creed 3 Liberation HD Türkçe Yamayı indirerek oynamanızı tavsiye ederim. Ben bütün seriyi öyle oynadım ve gerçekten oyuna aşırı lezzet katmış.

– Oyundaki en büyük – lerden birisi ise kesinlikle seslendirmeyi becerememişler. Ana karakter yarı siyahi bir karakter. Fakat aksanının yarısı Fransız, yarısı ise kırık İngilizceden oluşuyor. Arada bi Rus aksanı da giriyor olayın içine. Diğer oyunlardan sonra seslendirme beni tatmin etmedi açıkçası.

Uzun lafın kısası arkadaşlar oyun güzel fakat + ve – leri yukarda belirttiğim gibi. Ona göre karar verebilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1ny9mberzLHK9zTBSP7Lq9PHTlkxG5OSi/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 65

EnfesSoft.Com
Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol