Ceo

Assassins Creed 4 Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim1709
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Assassins Creed 4 Black Flag Türkçe Yama Kurulum

– Assassins Creed 4 Black Flag Türkçe Yama.rar’ın içindeki “DataPC.forge” adlı dosyayı oyunun kurulu olduğu dosyanın içindeki “DataPC.forge” ile değiştirerek Assassins Creed 4 Black Flag Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Assassins Creed 4 Black Flag Hakkında Oyuncuların Yorumu

Gerçekten önceki seriden resmen bağımsız bir oyun çıkartmışlar ortaya. Bütün seriyi peşpeşe oynayınca bu oyunu da aynı firma mı yapmış diye insan bi düşünüyor gerçekten.

Edward müthiş bi karakter olmasa bile korsan olduğu için oyunda hiç file vermemiş. Adam oyunun son sahnelerine kadar assasinliği geç assasin olma merasimi de emaneten koyulmuş resmen. Tüm oyun boyunca assasin gibi takılıyor orası ayrı bir olay. Oyun yapımcıları da zaten bu konuyu pek sallamamış gibi. Çünkü oyundaki her sahne korsanlık, loot, gemi ve en çokta suikastçilik zaten oyunu aşırı zevkli kılıyor o yüzden pekte sallamalarına gerek yok.

Aşağı yukarı 60 – 65 saat oynadığımı söyleyebilirim. Keşif hissi olarak söyleyeceğim şey kesinlikle görevlerden sıkılınca biraz denizlere açıp yeni yerleri keşfetmek gerçekten muazzam sarıyo insanı. Bazen görev yapmak istemiyorsunuz sıkılıyorsunuz hemen keşife çıkıp adaları gezmek gerçekten çok zevk verici oluyor. Adalarda yapılacak pek bişey olmasa bile keşif yapmak gerçekten çok zevk verici gerçekten.

Balina avlamak ve kale ele geçirme gerçekten muazzam olmuş. Bir süre sonra deniz altı keşifleri açılıyor ve gerçekten muazzam bir detay olmuş oyuna resmen renk katmış.

Bide oyunda türkçe yama olmadığı için Assassins Creed 4 Black Flag Türkçe Yama indirmeyi unutmayın. Oyuna ayrı bir renk katıyor ingilizcesi zayıf olan arkadaşlar için söylüyorum.

Ana görevlerin %50’sinden çoğu takip ve milleti dikizlemek olduğu için oyunda can sıkan en büyük nokta bu olmuş. Gerçekten böyle bi oyunda bu tarz görevler insanı çok daraltıp çıldırtıyor anlatamam.

Neyse arkadaşlar uzun lafın kısası oyun gerçekten çok zevkli. Bir sürü sayılacak şeyi var ama pekte uzun tutmak istemedim. Şimdiden oynayan arkadaşlara iyi oyunlar diliyorum.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1WtgMG2afP1sZbPquOrUHuemd2qxl_6PS/view?usp=sharing

Kaynak : animusprojesi.com
Yama Oranı : 75

EnfesSoft.Com