Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Assassins Creed Rogue Türkçe Yama

Assassins Creed Rogue Türkçe Yama
24.10.2020
A+
A-

Assassins Creed Rogue Türkçe Yama Kurulum

– Assassins Creed Rogue Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını açtıktan sonra oyunun kurulu olduğu klasörü seçip kurulumu tamamladıktan sonra Assassins Creed Rogue Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Assassins Creed Rogue

Neredeyse Black Flag’in aynısını yapmışlar. Allah razı olsun bir kaç da birşeyler eklemişler.

– Artık bankamız var. Feth ettiğimiz ekonomik yerlerden haracımız geliyor.

– Bu bize gelen haraçlar farklı yerleri feth ettikçe binaları restore ettirdikçe ve prosperity veren elmasları topladıkça yükseliyor.

– Peşimizde başka assasinler var. Sağda solda gezerken birden hurra diye assasinler yolunuzu kesebiliyor. Yaklaştıkça sesleri geliyo fakat damlara çıkınca geri gidiyolar.

– Bu oyununda templarların tarafında oluyoruz ve assasin öldürüyoruz. Senaryo tersten işliyor.

– Gemi savaşlarına denecek bir söz yok zaten her zamanki gibi muazzam. Hem de gemiye direk saldırabilme özelliği gelmiş. Gemiye direk saldırarak paramparça edebiliyoruz.

– Yapay zeka yine her zamanki gibi şaşırtmamış. Afedersiniz ama resmen bok götürüyor. Gizlenerek bütün bir garnizonu gezebiliyoruz.

– 2. Silah olarak bomba fırlatıcı gelmiş. Farklı farklı bombalar fırlatabiliyorsunuz. İlk geldiği görev haricinde pek kullanmadım ama fena değildi. Toplu savaşlarda bayağı işe yarıyor.

– Gemilerimizi savaştırıp para, malzeme, vb. şeyler kasabiliyorsunuz.

Neyse anlatılacak daha çok özellik var ama yaz yaz bitmeyecek gibi görünüyor. Black Flag’i seven kişilerin kesinlikle oynaması gereken bir oyun olmuş. Oynayan arkadaşlara şimdiden iyi oyunlar dilerim.

 

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1VRg0R40SJ9leaj-o-k_yrpAxAfwCeBSL/view?usp=sharing

Kaynak : animusprojesi.com
Yama Oranı : 70

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.