Ceo

Assassins Creed Unity Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim1843
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Assassins Creed Unity Türkçe Yama Kurulum

– Assassins Creed Unity Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını yönetici olarak açtıktan sonra oyunun kurulu olduğu dosyayı seçip kurulumu yaptıktan sonra Assassins Creed Unity Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Not: Yamanın çalıştığı sürümler 1.5.0 ve 1.4.0’dır. Kurulumu yaparken ona dikkat ediniz.

 

Assassin’s Creed: Unity, Ubisoft Montreal liderliğinde 10 farklı stüdyoda geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılan tarihsel, aksiyon macera türü video oyunudur. 11 Kasım 2014’te Amerika’da, 13 Kasım 2014’te ise Avrupa’da çıkış yapmıştır. Serinin 8. oyunudur.

 

Assassins Creed Unity

Ana görevler haricinde sıradan oynanış tarzı olan bir oyun yapmışlar.

Haritadaki sembolleri ve duvardaki işaretleri toplama görevi gerçekten çok saçma ve sıkıcı olmuş. Haritayı açtığımız halde bütün toplanabilecek şeyleri göremememiz ayrı bir daniska zaten. Özellikle kilitli sandık çok gereksiz olmuş. Ben tüm yan ve ana görevleri bitirmeyi severim fakat Unity’de aşırı zor olduğu için uğraşmak istemedim.

Bazı güzel yönleri olsa bile Assasins Creed’in serisine yakışan bir oyun yaptıklarını hiç düşünmüyorum.

Grafik olarak yine kendini aşmış resmen harika olmuştu. Oynanışa gelirsek pek değişen bir şey bulunmuyor. Dİğer oyunlarından neredeyse hiçbir fark yok. Bu konuda fazla bişey demeye gerek yok çünkü oynanışa pek yenilik getirmeleri zaten beklentilerimde yoktu.

Yapay zeka gerçekten rezalet. Her yeni oyun çıkardıklarında yapay zeka eksiye doğru gidiyor. Tüm düşman karakterlerinin kıyafetleri ve yüzlerinin aynı olması gerçekten böyle bir oyuna yakışmamış.

Ana görevler gerçekten çok zevkliydi fakat şehirdeki kaos ortamıyla sahnelerin ne alakası var onu pek anlamadım ordanda bi eksi puan aldı benden.

Diğer görevler de idare ederdi fakat haritadaki toplanabilir görevler gerçekten çok baydı. Bir süre sonra saldım artık çok can sıkmaya başlamıştı.

Arno kardeşimiz Assasinliğin ağırlığını kaldıramadı. Ezio’da zaten hep bildiğimiz gibiydi.

Bu oyun için söyleyeceklerim bu kadar sadece yapay zeka her yeni oyunda daha da kötü bir hal alıyor. Umarım yeni oyunlarında bunları çözerler. Ne kadar Assasins Creed serisi varsa ne kadar kötü olursa olsun oynarım ama yine de daha zevkli bir oyun oynamayı herşeyden çok isterim. Şimdiden herkese iyi oyunlar.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1WkD5vYpgaTeuEqmlCE4z0bP4SEllhXlj/view?usp=sharing

Kaynak : animusprojesi.com
Yama Oranı : 80

EnfesSoft.Com