Barış Bayar

Assassins Creed 2 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1309
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Assassins Creed 2 Türkçe Yama sizlere Assassins Creed 2 adlı oyunu Türkçe dil ile oynamanız için hazırlanan bir Türkçe dil paketidir. Bazı oyunların maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor, fakat Türkçe yama yapan arkadaşlarımız sizlere oyunları Türkçe dil ile oynamanız için yamalar yapıyor. Yapmanız gereken şey sadece kurulum talimatlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirerek, Assassins Creed 2 Türkçe Yamayı kurmanız ve oyununuzun keyfini çıkarmanızdır. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyun severlere de iyi oyunlar dileriz.

 

Assassins Creed 2 Türkçe Yama Kurulumu

Assassins Creed 2 Türkçe Yama.rar’ın içindeki dosyaları, Assassins Creed 2 oyununun kurulu olduğu dizinin içine atıp değişiklikleri onayla dedikten sonra, Assassins Creed 2 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Kaynak : animusprojesi.com

Türkçe Yama Oranı : 85

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/12MdojGWj7f4GWUaaHWlR5X9Ee49IRPUO/view?usp=sharing

 

Assassins Creed 2 Türkçe

Bu seriye 2020 yılında başlamak gerçekten çok utanç verici. Bu kadar geç kaldığım için hem üzülüyorum, bir yandan da keşfedip oynadığım için seviniyorum. Şuan sanki çok bilinen bir film yada diziyi daha yeni keşfederek başlamış gibiyim. Assassins Creed 2, ilk oyununa göre gerçekten çok gelişmiş ve fazlasıyla yan görevler ve çeşitlikler sunulmuş bir oyun olmuş. Yan görevler biraz tekrara düşüyor, fakat oyundaki o çeşitlilikler insanı gerçekten içine sürüklediği için öyle ufak tefek şeylere takılmıyorsunuz. Şimdi canımı sıkan bölüme geçelim.

Sen git o kadar senaryo yaz, o kadar görevler yaptır, tam zafere ulaştım derken sürekli yeni görevler çıkart başıma, İspanyollarla dövüştür, ben o silahlarla zırhları alabilmek için neler çektim sen biliyor musun ? Adam papa olmuş, biz elimizde elmayla geziyoruz. Adam bizi bir güzel dövüyor, dövdükten sonra elmayı elimizden alıyor, keşke asayı da bir yerimize soksaydı da bitirseydi her şeyi. Zaten oralara gelene kadar karakter bıçaklanmaktan yalama olmuştu, asayı sok bir yerimize öldür işte daha ne kıvrandırıyorsun. O kadar gitmişiz oraya kadar ne bir şey yapabildik, ne bir sonuca varabildik. Elimizdeki elmadan olduğumuz yetmezmiş gibi bir de dayağımızı da papadan yedik. Assassins Creed 2 gerçekten iyi bir kazık çaktı bize orada. En sonda da intikama değmezmiş de. O kadar papaya ulaşmak için 100 – 150 tane adam öldür, gelene kadar yapmadığın şey çekmediğin eziyet kalmasın, en son git intikama değmezmiş de.

Bu arada oyundaki tek ve en büyük eksikliği benim için Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Ama Assassins Creed 2 Türkçe Yama indirerek bu eksikliği de çözebildim. Siz de hikayeyi tam anlamıyla anlamak istiyorsanız ve ingilizceniz kötüyse Türkçe Yama yükleyerek bu sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

Assassins Creed 2 Oyun İçi Görüntüler;

Grafik olarak zaten yılına göre bence en iyi grafiklere sahip. Oynanış ve atmosfer bakımından da söylenecek söz kesinlikle yok. Hayatımda oynadığım en iyi oyun serisi net Assassins Creed’dir. Özellikle Assassins Creed 2 gerçekten beni kendine hayran bıraktı. Dediğim gibi tek eksiği Türkçe dil desteği bulunmamasıydı. Ama onu da Türkçe yamayla hallettim. Sizlere kesinlikle tavsiye ederim. Neyse arkadaşlar uzun lafın kısası oyun gerçekten şahane. Daha fazla vakit kaybetmeden siz de bu serüvene başlayın ve oyunun keyfini çıkartın. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

Assasins Creed’in diğer oyunlarının yamaları;