Barış Bayar

Assassins Creed Brotherhood Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar1
Gösterim915
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Assassins Creed Brotherhood Türkçe Yama sizlere oyununuzu Türkçe dilde oynamanız için hazırlanan bir Türkçe dil paketidir. Yapılan oyunların çoğunda maalesef Türkçe dil desteği bulunmadığı için, geliştirici arkadaşlarımız sizlerin oyunlarınızı Türkçe oynayabilmeniz için, Türkçe Yamalar yapmak için emek veriyorlar. Assassins Creed Brotherhood oyununu Türkçe oynamanız için yapmanız gereken tek şey, kurulum talimatlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirmektir. Daha sonrasında keyifle oyununuzu oynayabilirsiniz. Siz değerli oyuncularımıza iyi oyunlar, yapımcı arkadaşlarımıza da kolaylıklar dileriz.

 

Assassins Creed Brotherhood Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz Rar dosyasının içerisindeki exe dosyasını çift tıklayarak açın. Açtıktan sonra “devam et” diyerek talimatlarını yerine getirin ve Assassins Creed Brotherhood Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : OyunCeviri.com

Türkçe Yama Oranı : 85

Türkçe Yama Dosyası : https://s7.dosya.tc/server18/1lcwue/Assassins_Creed_Brotherhood_Turkce_Yama.rar.html

 

Assassins Creed Brotherhood Türkçe

3 kez oynayıp bitirdiğim oyundur Assassins Creed Brotherhood. Oyunu tamamen %100 bitirmedim fakat yapılacak hiçbir şey de kalmamıştı. Ona rağmen %87’de kaldım. Buraya kadar gelmem bile 25 saatimi aldı, biraz da oyundan bahsedelim;

Bu efsane hikayesini 3. kez bitirdim, gerçekten çok güzel çok lezzetli bir oyundu. Özellikle Christina görevlerindeki çaresizlik gerçekten anlatılamaz yaşanır bir senaryoydu. Ve en sonunda Christina’nın kucağımızda ölmesi, bizim gibi vahşi insanların gözünden bile yaş getirtti.

Lonca görevlerine değinecek olursak, tamamen saçmalıktan ibaret olduğunu söylemeliyim. Sadece oyunda biraz daha tutmaya çalışmışlar bizleri başka bir olayı yok yani. Ama yinede görevler gerçekten zorlayıcıydı, oyunda bilmediğiniz bilgileri veya hareketleri bu görevleri yaparak öğrenebilirsiniz. Hemde gerçekten efsanevi ekipmanlar verdiklerini söylemeliyim. Assassins loncası Altair babamızın kılıcını veriyor yani oyundaki en yüksek ekipman kendisi. Görevler ne kadar zorlayıcı ve saçma olsa da sırf Assassins Creed Brotherhood’dan çıkmamak için yine olsa yine oynarım diyebilirim.

Borgia kulelerini yakmak gerçekten çok keyif vericiydi. Ve borgia kulelerini yaktıkça oyun sizlere yeni dükkanlar alma fırsatı veriyor ve buda ekonomimize çok fazla katkı sağlıyor. Roma’yı tamamen onarırsak, Auditore pelerinini almaya hak kazanıyoruz. Bu pelerinin etkisi ise de aranma seviyesini artık tamamen bitiriyor. Sizi arayan olursa pek takmanıza gerek yok yani.

Assassins Creed Brotherhood oyununun sonlarında artık elinizde bir sürü harita olacak ve bu haritalarla 150 hazine ve 83 borgia bayrağı toplama şansı kazanıyorsunuz. Fakat 18 bayrak gizli yerde olduğu için onları geri dönerek toplamanız gerekecek.

Assassins Creed Brotherhood oyunundaki bana göre en büyük eksikte kesinlikle Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Benim gibi ingilizceden uzak kişiler için tavsiyem Assassins Creed Brotherhood Türkçe Yama yüklemeleri. Yoksa hikayeden pek bir şey anlamazsınız ve oynadığınız oyundan keyif almazsınız. O yüzden kesinlikle sizlere tavsiyem Türkçe Yama yüklemenizdir.

Assassins Creed Brotherhood Oyun İçi Görüntüler;

Hepinize Assassins Creed Brotherhood oyununu oynamasını tavsiye ediyorum. Gerçekten Assassins Creed serisinin en efsane oyunlarından birisi olmuş. Hikayesiyle, grafikleriyle, oynanışıyla, atmosferiyle, vb. daha sayamayacağım özellikleriyle benim gönlümü çoktan fethetti. Sizlere de kesinlikle tavsiye ediyorum ve oynayacak olan arkadaşlarıma iyi oyunlar diliyorum. Bu oyuna puanım 8,5/10.

 

Assasins Creed’in diğer oyunlarının yamaları;

 

Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol