Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Assassins Creed Odyssey Save

Assassins Creed Odyssey Save
24.10.2020
A+
A-

Assassins Creed Odyssey Save dosyası Assassins Creed Odyssey oyunun bitirilmiş kayıt save dosyasıdır. Bu dosyayı yükledikten sonra kayıtlı oyunumuza girerek oyunun %100 bitirilmiş halini oynayabileceksiniz. Ayrıca artık kaybedeceğiniz savaşlar içinde endişelenmenize gerek yok her şey son seviyede en iyisi olarka oyuna başlamak daha iyisi var mıdır? Şimdi sizin için sağladığımız ac odyssey save dosyasını deneyin ve oyunun sıkıcı görevlerinden kurtularak Assassins Creed Odyssey oyunun harika grafikleri ile oyunun tadını çıkartın.

 

Assassins Creed Odyssey Save kurulumu

İndirdiğiniz save dosyasını ” C:/Users/*user name*/AppData/Roaming/ uplay_emu/EMPRESS/5059/storage_files ” klasörünün içine kopyaladıktan sonra oyuna girerek kayıtlı oyunumuzu seçmeniz yeterli olacaktır.

 

Odyssey Save Ekstralar

– Bütün bölümlerin tek tek kayıtlı hali bulunmaktadır.

 

Save Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1Brn2Q6BxTtlyWAbKnwJMMvcJY3mLDefD/view?usp=sharing

Kaynak : Assassins Creed
Yama Oranı : 100

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.