Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Assassins Creed Revelations Türkçe Yama

Assassins Creed Revelations Türkçe Yama sizlere Türkçe dilde oyun keyfi sunmak için hazırlanan bir dil paketidir. Yamada dikkat etmeniz gereken tek şey kurulum talimatlarını doğru okuyup, yazılana göre kurduktan sonra Assassins Creed Revelations oyununuzu Türkçe Yama ile keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Assassins Creed Revelations Türkçe Yama Kurulumu

Rar’ın içerisindeki exe dosyasını açtıktan sonra ileri demeniz yeterli olacaktır. Program, otomatikten kurulacağı yeri bulacaktır. Olası bir durumda bulamaz ise yapmanız gereken tek şey oyunun kurulu olduğu ana dizinin içerisine atmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında Assassins Creed Revelations Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz, İyi oyunlar.

Kaynak : OyunCeviri.com

Türkçe Yama Oranı : 80

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1fc_xFs1iColrH7S2GWO09cm3kJ0kc2f3/view?usp=sharing

 

Assassins Creed Revelations Türkçe

Assassins Creed Revelations’un hikaye modu biraz kısaydı, fakat Altair’in senaryolarına geçişin olması, Altair’in hikayesindeki bilinmeyenleri oynamakta gerçekten çok keyifli, o da gerçekten damakta tat bırakıyor. Assassins Creed serisinin en gerçekçi karakterlerinden ve en elit karakterlerinden birisidir Altair. Yeni serilerindeki Assassins Creed’lerde gerçekten yetenek olayı o kadar abartılmış ki sanki street fighter oynuyoruz. Bu açıdan gerçekten bizi çok üzdüğünü söylemeliyim. En zevkli karakter tabii ki Ezio’dur. Fakat ondan sonrakiler gerçekten çok boştur. Oyuna dönecek olursak;

İstanbul biraz yarım kalmış gibi. Roma’ya nazaran gerçekten çok daha küçük ve sönük kaldığını söylemeliyim. Bizanslılar ile Yeniçerilerin kapışması, Kapadokya’da bulunan yeraltı şehirleri, Kanuni ile işbirliği, Yusuf Tazim gibi kral bir insan, ata binilmemesi, bombaların gereksiz olması ve son olarak oyunun sonundaki o kısa bir film gibi yapılmış olan muazzam ötesi, müthiş sahne gerçekten Assassins Creed Revelations’u kafamıza kazıyan ufak tefek detaylardır. Biraz daha üzerine düşülseydi gerçekten serinin belkide en efsane oyunu olabilirdi.

Assassins Creed Revelations Oyun İçi Görüntüler;

Uzun lafın kısası Assassins Creed Revelations gerçekten oynamaya değer bir oyun olmuş. Sadece tek eksiği oyunda Türkçe dil bulunmuyor. Bu sorunu da Assassins Creed Revelations Türkçe Yama yükleyerek giderdim. Sizlere de tavsiye ederim. Hikayeyi daha iyi ve net anlamanız için yükleyerek oynamanızı öneririm. Sizlerinde bu oyunu oynamasını gerçekten isterim. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

 

Assasins Creed’in diğer oyunlarının yamaları;

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.