Barış Bayar

Assassins Creed Revelations Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar1
Gösterim2404
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Assassins Creed Revelations Türkçe Yama sizlere Türkçe dilde oyun keyfi sunmak için hazırlanan bir dil paketidir. Yamada dikkat etmeniz gereken tek şey kurulum talimatlarını doğru okuyup, yazılana göre kurduktan sonra Assassins Creed Revelations oyununuzu Türkçe Yama ile keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Assassins Creed Revelations Türkçe Yama Kurulumu

Rar’ın içerisindeki exe dosyasını açtıktan sonra ileri demeniz yeterli olacaktır. Program, otomatikten kurulacağı yeri bulacaktır. Olası bir durumda bulamaz ise yapmanız gereken tek şey oyunun kurulu olduğu ana dizinin içerisine atmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında Assassins Creed Revelations Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz, İyi oyunlar.

Kaynak : OyunCeviri.com

Türkçe Yama Oranı : 80

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1fc_xFs1iColrH7S2GWO09cm3kJ0kc2f3/view?usp=sharing

 

Assassins Creed Revelations Türkçe

Assassins Creed Revelations’un hikaye modu biraz kısaydı, fakat Altair’in senaryolarına geçişin olması, Altair’in hikayesindeki bilinmeyenleri oynamakta gerçekten çok keyifli, o da gerçekten damakta tat bırakıyor. Assassins Creed serisinin en gerçekçi karakterlerinden ve en elit karakterlerinden birisidir Altair. Yeni serilerindeki Assassins Creed’lerde gerçekten yetenek olayı o kadar abartılmış ki sanki street fighter oynuyoruz. Bu açıdan gerçekten bizi çok üzdüğünü söylemeliyim. En zevkli karakter tabii ki Ezio’dur. Fakat ondan sonrakiler gerçekten çok boştur. Oyuna dönecek olursak;

İstanbul biraz yarım kalmış gibi. Roma’ya nazaran gerçekten çok daha küçük ve sönük kaldığını söylemeliyim. Bizanslılar ile Yeniçerilerin kapışması, Kapadokya’da bulunan yeraltı şehirleri, Kanuni ile işbirliği, Yusuf Tazim gibi kral bir insan, ata binilmemesi, bombaların gereksiz olması ve son olarak oyunun sonundaki o kısa bir film gibi yapılmış olan muazzam ötesi, müthiş sahne gerçekten Assassins Creed Revelations’u kafamıza kazıyan ufak tefek detaylardır. Biraz daha üzerine düşülseydi gerçekten serinin belkide en efsane oyunu olabilirdi.

Assassins Creed Revelations Oyun İçi Görüntüler;

Uzun lafın kısası Assassins Creed Revelations gerçekten oynamaya değer bir oyun olmuş. Sadece tek eksiği oyunda Türkçe dil bulunmuyor. Bu sorunu da Assassins Creed Revelations Türkçe Yama yükleyerek giderdim. Sizlere de tavsiye ederim. Hikayeyi daha iyi ve net anlamanız için yükleyerek oynamanızı öneririm. Sizlerinde bu oyunu oynamasını gerçekten isterim. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

 

Assasins Creed’in diğer oyunlarının yamaları;

 

Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler yama için.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol