Ceo

Assassins Creed Syndicate Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar1
Gösterim1186
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Assassins Creed Syndicate Türkçe Yama Kurulum

– Assassins Creed Syndicate Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını açıp oyunun bulunduğu klasörü seçip kurduktan sonra Assassins Creed Syndicate Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

– Bu yama (1.50) sürümü ile uyumludur ona göre kurunuz.

-Oyuna girmeden önce ayarlardan alt yazıları açmayı unutmayınız.

 

Assassins Creed Syndicate

Assasins Creed serisi boyunca ilk defa bir oyununu zorla oynuyorum. Unity’i beğenmeyip bu oyunu beğenenleri de gerçekten anlamıyorum.

Londra gibi Dünya’nın en efsane şehirlerinden biri ama bu oyunun neden bu kadar yavan, bu kadar sade, ve bu kadar ruhsuz olabilirdi. Unity ile şehrin doluluğu ve ruhu gerçekten bu kadar verilen öğütlerin yükseltilen çitayı yapamamak yanı sıra baya Londra’yı ve binaları saymazsak bildiğin kasaba gibi bomboş yapmışlar. Gerçekten gereksiz bir yapım olmuş. Unity’de gerçekten oyun çok farklıydı ve aşırı efsane görünüyordu. Syndicate ise bambaşka bir oyun olmuş.

Vurup kırma olayına gelirsek oda ayrı bir rezalet. O unity’deki 2 – 3 kişiye saldırırken plan yapma, gerekirse arkana bakmadan kaçma bu tarz duygular oyunda 0 a inmiş dümdüz boş kavga sahneleri olmuş ve bu oyuna gerçekten çok sade kaçmış. O kadar iğrenç ki fighta girmemek için stealth olarak devam ediyorum ve yakalanınca bi an önce halledeyim de devam edeyim diye counter strike oynar gibi silah çekip takır takır vuruyorum.

Görüntü kalitesine gelirsek unity’den daha kalitesiz bi görüntü kalitesi yapmışlar. Karakterler bile tam oturmamış diyebilirim.

Açıkça söylemek gerekirse şimdiye kadar Assasins Creed serisinin en berbat oyunu diyebilirim. Yine de Assasins Creed serisinin bir seveni olarak oynadım ama gerçekten çok gereksiz bir oyun olmuş. Bu oyuna yine de bi puan vermem gerekirse 10 üzerinden 3 olur. Ama Assasins Creed seveni olarak oynadığım için pişman değilim. Şimdiden oynayacak arkadaşlara iyi oyunlar diliyorum. Sizde fikirlerinizi sunmayı ve diğer oynamayı düşünen arkadaşları bilgilendirmeyi unutmayın.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1tnQF4WuzkrH9HgmWUTUwWp12hkOMVKm3/view?usp=sharing

Kaynak : animusprojesi.com
Yama Oranı : 80

EnfesSoft.Com
Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol