Ceo

Assassins Creed Valhalla Save

Ceo
Cevaplar5
Gösterim3941
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Assassins Creed Valhalla Save ile artık yeni çıkan efsanevi oyun olan assassins creed serisini full save olarak oynayabileceksiniz. Bildiğiniz gibi 2020 yılında Assassins serisinin son oyunu olan Ac Valhalla bir çok Assassins hayranını bir araya getirdi. Bizde bu konu üzerine hemen el atarak oyunu tamamen oynayarak bitirdik.

Bu mükemmel Assassins Creed Valhalla Save full save kayıt dosyası ile oyuna görev yapma gereksinimi duymadan başlayabileceksiniz.

Assassins Creed Valhalla Save Dosyası

Bu kayıtlı oyun dosyası olan Ac Valhalla Save dosyasının içerisindeki özelliklere gelecek olursak dikkatli okumanızı tavsiye ederim. Çünkü bu save dosyası oyunun tamamen bitirilmiş save dosyası değildir.

Assassins Creed Valhalla Save Dosyası ile siz Fornburg bölgesinde ilk göreve başlayacaksınız. Tabi bunun için Ultimate Edition görevlerine sahip olmalısınız. Bu sayede oyuna başladığınızda tüm konumlar görünür olacak. Tüm konumların görünür olması oyunda ki en büyük avantajlarınız dan birisi olacaktır. Bunun dışında Ultimate sürüm içeriği de açılmış olacaktır.

Ac Valhalla mevcut ürünler listesi şu şekildedir;

  • Tam Hudufolk Seti + Kalkan
  • Tam Draugr Seti + Kalkan
  • Pala Kılıcı
  • Bıçak Gölge Saldırısı Yayı
  • Dreka Yay
  • Dövme koleksiyonu

Bunlar gibi birçok Ultimate edition ürünler ve içeriği. Ayrıca tüm eşyaların konumları haritada görüntülenmektedir.

Save dosyamız içerisinde herhangi bir hata fark edersiniz lütfen bize bildiriniz.Hızlı bir şekilde yaptığımız save dosyasının uyumsuzluğu durumunda anında güncelleme yapabiliriz. Ayrıca kırık linkler içinde yorum yapmanız yeterli olacaktır.

Bu save dosyasının sizin tarafınızdan talep edilmesinin nedeni oyundaki görevlerin belli bir süre sonra sıkması dır. Oyunda ayrıca efektif olarak da bazı eksiklikler bulunmaktadır. Tanıtımlarda gösterildiği kadar ger.ekçi olmayan Ac Valhalla hayranları tarafından büyük bir hayal kırıklığına uğradı açıkçası. Yinede oyunun konusunun çok güzel olması ve hikayelerin bağlamasından dolayı çoğu oyuncuyu ekran başına topladı. Ve şuanda istediği kadar satışı yapamasa da Ubisoft oyunların hikayeleri konusunda çok harika. Bu yüzden oyunu tamamen bitirilmiş save dosyası ile değilde. Önümüzdeki pürüzleri kaldırarak oyunu zevkli bir şekilde oynanacak save biçimine getirerek sizler için yayınladık.

Ac Valhalla Save Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1tZQJ8cn8TIzCxplC43dlr6nhbYBQCNaq/view?usp=sharing

Ac Valhalla Save kurulumu

Ac valhalla save dosyasının kurulumu diğer yaptığınız save kurulumları ile birebir aynıdır. Assassins Creed Valhalla Save dosyasını indirin ve isterseniz belgelerde bulunan save dosyasına atarak kurulumu yapabilirsiniz.

Ya da isterseniz indirdiğiniz dosyanın içinde bulunan Save Game Tool programını çalıştırarak otomatik kurulum yapabilirsiniz. Otomatik kurulumu yaptıktan sonra oyuna giriş yaparak kayıtlı oyuna başlayabilir ve Assassins Creed Valhalla oyununun tadını çıkartabilirsiniz.

Assasins Creed Valhalla diğer yamalar

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

hocam bi video falan koyar mısınız tutorial tarzında

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Web hızını kaybetmemek amacıyla video atmadık ancak içindeki kurulumu çalıştırarak kurulumu yapabilirsiniz.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

onu yapamadığım için sordum zaten hocam 🙁

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

programımı çalıştıramadınız yoksa seçeneklerimi yapamadınız?

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Bende kayıtlı olan dosya save dosyası olarak program görmüyor

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol