Barış Bayar

Batman: Arkham Origins Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim4856
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Batman Arkham Origins Türkçe Yama Kurulum : Batman Türkçe Yama Rar içerisindeki kurulum dosyasını oyunun kurulu olduğu yere atarak batman oyununu Türkçe yama halinde oynayabilirsiniz.

Batman: Arkham Origins Türkçe Yama Boyutu : 396,19 KB

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1KpfV6-vbLw3wpUyxdnQuqcYIRwrqdYul/view?usp=sharing

Kaynak : Tekno Forza
Yama Oranı : 90

 

Batman: Arkham Origins Anlatım

Hikaye bakımından Batman: Arkham serisinin başını çeken oyun olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim. Fakat diğer oyunlarındaki atmosferi, heyecanı, zevki, oynanışı ben pek hissedemedim. Belki benle alakalıdır bilmiyorum fakat diğer oyunlarında daha çok zevk aldığımı söylemeliyim. Biraz da oyundan bahsetmek gerekirse;

Batman: Arkham Origins grafikleri gerçekten çok tatlıydı. Benim çok hoşuma gitti gerçekten. Oyunun grafikleri atmosferiyle uyumlu olmuş bence. Oynanış olarak ta gayet yeterliydi benim için. Ama daha iyi olabilir miydi derseniz kesinlikle olabilirdi. Hikayesi zaten diğer Batman serilerinden daha iyi olduğunu söylemiştim. Oynarken neredeyse hiç sıkılmadığımı söylemeliyim. Oturup başına 5 – 6 saat hiç kalkmadan oynuyordum en son. Zaten 2 veya 3 günde bitirmiştim oyunu. Ama ingilizceniz zayıfsa oyunun hikayesini anlamayabilirsiniz. Maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor oyunda. O yüzden Batman: Arkham Origins Türkçe yama kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim ingilizceniz yetersiz ise. Hikayeyi anlamadıktan sonra zaten oyunu oynamanızın pek bir önemi yok bence.

Oyun gayet güzeldi bence. Zamanında bende çok eleştiri alan bir oyun olduğu için oynamaktan bir süre çekindiğimi söylemeliyim. Fakat denilen kadar da kötü olmadığını net bir şekilde söyleyebilirim. Sadece ufak tefek hataları bulunduğu için oyuna demediklerini bırakmayan çok insanlar vardı. Ben ilk önce youtubeden biraz izleyip o kadar kötü olmadığını görünce kendimde satın alıp oynayarak deneyimlemek istedim ve iyi ki de öyle yapmışım. Düşünülenin aksine gayet tatlı bir oyun olmuş açıkçası. Siz de oynamayı düşünüyorsanız kesinlikle daha fazla vakit kaybetmemenizi tavsiye ederim. Batman: Arkham Origins’i kötüleyen arkadaşlara sesleniyorum derdiniz ne arkadaş sizin bu oyunla ne alıp veremediğiniz var. 3 – 5 tane hatası var diye bu kadar kötülemenize ne gerek vardı.

Neyse arkadaşlar siz boş laflara daha fazla itimat etmeyin. Alın oynayın pişman olmazsınız. Şimdiden oynayacak herkese iyi oyunlar dilerim.