Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Battlefield 3 Türkçe Yama

Battlefield 3 Türkçe Yama
26.10.2020
A+
A-

Battlefield 3 Türkçe Yama dosyamızın kurulumunu yaparak çok sevilen Battlefield 3 oyununu Türkçe Dil seçeneği ile oynayabilirsiniz. Menüler ve alt yazılar tamamen Türkçe diline çevrilmiştir. Oyun genelde aksiyon ve oynayış üzerine olsa da oyunda ki konuşmalar sizi oyuna daha çok bağlayacaktır. Ayrıca bazı bölümler için konuşmaları ve oyun yazılarını anlamanız gerekir.

 

Battlefield 3 Türkçe Yama Kurulum

İndirdiğiniz Battlefield 3 Türkçe Yama arşivinin içindeki exe uygulamasını arşivin dışına çıkarın ve programı çalıştırın. Programı çalıştırdıktan sonra oyunun kurulu olduğu dizini seçerek kurulumu tamamlayın ve oyuna girdiğiniz oyun Türkçe olarak açılacaktır. İyi oyunlar.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1R1vPHyrkY7Vgv3NeHhM3_n7Xm0bT-_OY/view?usp=sharing

Kaynak : Battlefield 3
Yama Oranı : 100

 

Battlefield 3

Battlefield 2 oyunun devamı olan efsane oyun Battlefield 3 serisinde oyunu daha da iyi grafikler ile donatmış ve hastalarının tam puanını almıştır. Sadece bilgisayar platformu olan oyun Ps deki eklentileri biraz düşürdü ama yine de bana göre call of duty serilerinden daha iyi ya da call of duty oynamaktan sıkılan arkadaşların yeni arayışlar ile keşfedip bağlandığı oyunlardan birisi diyebiliriz.

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.