Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Battlefield 4 Türkçe Yama

Battlefield 4 Türkçe Yama
24.10.2020
A+
A-

Battlefield 4 Türkçe Yama Kurulum

 Battlefield 4 Türkçe Yama.rar’ın içindeki ‘Battlefield 4’ dosyasını oyunun kurulu olduğu dosyanın içine attıktan sonra Battlefield 4 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Battlefield 4

Battlefield 4 ne denebilir ki gerçekten grafikleri muazzam seviyede bir oyun.

Çok oyunculu kısmı da aşırı derece zevkli ama şöyle diyebilirim ki buna çok deyinen olmamış, çok iyi bir sistemim olmasına rağmen Battlefield 4 de biraz optimizasyon sorunu var.

Battlefield 3 1920×1080 (Çok yüksek) ayarlarda hiçbir fps düşüklüğü olmadan çok oyunculuda oynayabilirken Battlefield 4 için aynısını söyleyemeyeceğim.

Bu çok üzücü bir olay oldu benim için. Oyunu almayı düşünen arkadaşlar için söylüyorum oyun oynanamıyacak kadar kötü değil, fakat önümüzdeki gelecek olan güncellemelerde bu optimizasyon sorununun giderileceğini düşünüyorum. Battlefield 4 Türkçe yama oynadığınızda oyunun hikayeleri daha da hoşunuza gidecektir.

Çünkü böyle bir oyunu oynayamazsam gerçekten çok üzülürüm. Grafikleri düşürünce pek problem olmuyor ama yine de hikayesi ile birlikte insan ultrada akıcı bir şekilde oynamak istiyor

. Yine de oynadığım kadarıyla bir puanlama yapacak olur isem puanım optimizeden dolayı 6/10.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1iRJ_uuH3qoAzJ77S_1aSZqY5aTuJyrNV/view?usp=sharing

Kaynak : btgyama
Yama Oranı : 85

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.