Ceo

Battlefield Hardline Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim1892
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Battlefield Hardline Türkçe Yama Kurulum

– Battlefield Hardline Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını açtıktan sonra hedef olarak oyun dosyasını seçin. Kurduktan sonra oyun ayarlarından altyazıları açtıktan sonra Battlefield Hardline Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Battlefield Hardline

Singleplayer kısmı için şunları söyleyebilirim;

Genel olarak serideki en iyi singeplayer oyunu yapmışlar. Fakat genel kalite olarak ve böyle büyük bir firmadan bu tarz bir oyun biraz zayıf kalmış.

yapay zeka çatışma esnasında güzel rol yapıyor ama gizli gizli gitmeye çalıştığınızda saçmalamaya başlıyor. Yeni oynayacak olan kişilere verebileceğim tavsiye ilk başlarda gizli gizli ilerleyip yakayabildiğiniz kadar suçlu yakalayıp 15. levele ulaşın. 15. levelden sonra level atlamadığınız için istediğiniz aksiyona gönül rahatlığıyla girebilirsiniz.

Hikayesine gelirsek biraz sıradan olmuş. Fakat anlatım ve sunum olarak gayet tatlı olmuş. Akıcı ve sıkmayan bir hikaye yapmışlar. Bölüm başları aynı önceki bölümlerin fragmanı gibi hatırlatıyor ve çıkarkende sonraki bölümden kesitler gösterip fragman izliyomuş havası veriyor. Diğer battlefield oyunlarından bariz farkını koyan bir detay olmuş.

Oynanış kısmı biraz karışık. Yukarda anlattığım gibi oynarsanız oyundan alabileceğiniz en fazla zevki alırsınız. Ama gizlilik seven birisiyseniz hardlinenin size zevk verebileceğini pek zannetmiyorum.

Yeri geliyor tutukladığınız kişi sizi görmüyor, bazen teslim olmasını söylediğiniz adam sizi duymuyor. Komutumuzun etkin olduğu alanda olmadığı için bizi duymamasını anlıyorum fakat oyunun gerçekçi hissiyatını çok fazla öldürüyor. Diğer yandan tutukladığınız kişiler yere yatmaz birden bayılıyorlar. Halbuki oyunda yere yatırırken bayıltma animasyonu gibi bir animasyon bulunmuyor.

Tek yaptığımız şey adamı yere yatırıp kelepçelemek. Bu konuda biraz basite kaçılmış ve olası durumda adamın sizi olası bir durumda ele vermesi gibi bir durumda yaşanabilecek kodlama hatasının önüne geçilmek istenmiş olabilir. Bu anlattığım kısım oyunda gizlilik kısmını kullananlar için. Aksiyon tarafında ise bu kadar olmasa bile biraz sıkıntılar maalesef var. Mesela nişancı tüfeğinizle uzak bir yerden ateş edince ve farkedilince bir süre bekleyip adamın yapacağı hareketleri izlemek isterseniz anlamsız durumlarla karşılaşma ihtimaliniz olabiliyor. Adamın yerinizi görmesine rağmen araştırma durumuna geçtiğinde sizi farkettiği yere gelmemesi gibi saçma olaylar oluyor.

Bunun gibi bazı ufak tefek sorunlar mevcut. Fakat oynanmayacak kadar kötü bir oyun değil. En azından kendi adıma konuşacak olursam oyun beni yeteri kadar tatmin etti oynarken zevk verdi. Bir puan vermem gerekirse bu oyuna puanım 7/10.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/173q-t-ffITdJEpM6JJXQCVtSYlmusTPW/view?usp=sharing

Kaynak : btgyama.blogspot.com
Yama Oranı : 85

EnfesSoft.Com