Barış Bayar

BioShock Infinite Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim2314
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

BioShock Infinite Türkçe Yama dosyamızın kurulumunu yaptıktan sonra oyunumuzu tamamen Türkçe dil çevirisi oynayabileceksiniz.

BioShock Infinite Türkçe

Kurulum;

– BioShock Infinite Türkçe Yama dosyalarını oyunumuzun kurulu olduğu dizine yapıştırarak Türkçe yama kurulumunu tamamlayabilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

BioShock Infinite Türkçe Yama Boyut: 990,70 KB

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1nQRMAXWusXehp1BBnDvRFCIF8NIBiKSu/view?usp=sharing

Kaynak : BioShock Türkçe Oyun
Yama Oranı : 100

Bioshock İnfinite

Hayatım boyunca oynadığım oyunlar arasında unutamayacağım belki de tek oyun Bioshock İnfinite’dir. Gerçekten oynanışı, hikayesi, atmosferi, grafikleri anlat anlat bitmez. Muazzam bir oyun kesinlikle. Birazda oyundan bahsetmek gerekirse;

Hikayesi gerçekten muazzam ötesiydi. O kadar iyi yapılmıştı ki hala etkisinden çıkamadım. Oyunun grafikleriyle, atmosferiyle, oynanışıyla o kadar uyumlu bir hikayesi vardı ki sanki içindeymiş gibi Bioschock İnfinite’yi yaşayarak oynadım resmen. Yani şu oyuna laf edebilecek bence yoktur yani diğer Bioshock oyunları bunun yanında sönük kaldı haliyle diğer oyunlarının eleştirisi çok ama bu oyun gerçekten onlardan bağımsız ve bambaşka bir oyun olmuş. Oyunun benim için en büyük ve tek eksisi Türkçe dil desteğinin olmamasıydı. O yüzden hikayeyi anlamak için mecburen Bioshock İnfinite Türkçe Yama yükleyerek oynadım. Hikayeyi anlamadan oynarsanız oyundan bir şey anlamazsınız onu baştan söyleyeyim.

Oyunun dlcleri biraz kısa olmuştu sanki. Yada bana öyle geldi gibi. Bioshock İnfinite’de sadece 2 silah kullanabiliyorken, bu dlc ile bir sürü silah kullanabilme şansımız vardı. Bu özellik normalinde olmaması beni gerçekten biraz üzmüştü açıkçası.

Yine de her şeye rağmen gayet iyi bir oyun olmuştu. Ben böyle güzel bir oyun beklemiyordum açıkçası. Okuduğum yorumlardan yola çıkarak başladığım bu oyun gerçekten beni içine çok çabuk çekti. Aşırı sürükleyici ve zevkliydi. Tekrar tekrar bitireceğimden eminim. Şimdiden Bioshock İnfinite’ye başlayacak herkese iyi oyunlar dilerim.