Barış Bayar

Breathedge Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1391
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Breathedge oyununuzu Türkçe dile çevirmek için, aşağıda bulunan linkten Türkçe Yamayı indirdikten sonra, kurulum talimatlarını takip ederek kurulumu yapabilir ve Breathedge Türkçe Yama ile keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Sizlerin oyun zevkini arttırmak ve Türkçe dilde keyifli bir şekilde oynamanız için hazırlanmıştır. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Breathedge Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz “Rar” dosyasının içerisinde bulunan “Game.locres” dosyasını, “Breathedge/Content/Localization/Game/En – US” klasörünün içerisine atın. Daha sonra Türkçe karakterlerin sorun yaratmaması için “Rar” dosyasının içerisinde bulunan “Fonts” klasörünü, “Breathedge/Content/Base/Fonts” konumuna atın ve değişim için “Tümüne Evet” diyerek kurun. Daha sonrasında ise Breathedge Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : Teknoforza

Türkçe Yama Oranı : 85

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1BAohNK0-nXMISUUvpZplOh32II3t4E90/view?usp=sharing

 

Breathedge Türkçe

Bugün sizlere bu oyunun bütün serisini bitirmiş birisi olarak, 3 hikayede ne yaptığımı anlatacağım. Başta belirtmek gerekirse fiyatına göre çok tatlı bir oyun olduğunu söyleyebilirim. O kadar pahalı olmadığı için hepinizin oynamasını da şiddetle öneririm. Geçelim hikayelere;

1. Hikaye: Burada yapmanız gereken şey, etraftaki gerekli gereksiz her şeyi toplayarak kendinizi geliştirmeniz. Buradaki temel sorun, sürekli malzeme topladığımız için bir süre sonra etraf iyice çer çöp doluyor ve hayatta kalmak için çabalıyorsunuz. Bu bölümde geçen süre yaklaşık olarak 3 – 4 saat civarı.

2. Hikaye: Buradaki sıkıntımız ise ulaşım oluyor. Burada geniş bir alanda başlıyoruz ve ulaşım bize sıkıntı yaratıyor, ve 2 adet araç yapabiliyoruz. Ama buradaki yapmamız gereken şey, kendi basemizi kurmaya başlamamız gerekiyor. Çünkü asıl gelişmenin yolu base kurmakla başlıyor ve basenizi kurarken yapabileceğiniz şeyleri de yavaş yavaş öğrenmiş oluyorsunuz. Bu bölümde geçen süremiz ise aşağı yukarı 9 – 10 saat civarı.

3. Hikaye: Bundan sonrası tamamen yardırmaca ile geçiyor ve asıl aksiyonlara 3. bölümde başlıyorsunuz. Burayı hiç anlatmayayım girip kendiniz deneyimleyin ve keyfini çıkartın bu bölümün. Diğer bölümlerde gelişme gerekli ama burası sadece yardırmaca olduğu için yapıştırın gidin. Bu oyundaki benim en temel eksikliğim Türkçe Dil desteğinin bulunmaması olmuştu. Fakat internet üzerinden Breathedge Türkçe Yama indirerek bu sorunu çözdüm ve bu kadar kapsamlı bir oyunda sizlerin de kullanmasını kesinlikle öneririm.

Breathedge Türkçe Yama Oyun İçi Görüntüler

Sizlere kesinlikle bu oyunu tavsiye ediyorum. Oyun süresi pek uzun olmayabilir, ama fiyatına göre oyun mekanikleri, grafikleri, hikayesi, oyun tabanı, çevre etkenleri, vb. şeyler gerçekten çok güzel bir hale getirmiş oyunu. Fakat İngilizce seviyeniz iyi değilse kesinlikle Breathedge Türkçe Yama indirmeyi unutmayın. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar dilerim.