Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Bully Scholarship Edition Türkçe Yama

Bully Scholarship Edition Türkçe Yama
26.10.2020
A+
A-

Bully Scholarship Edition Türkçe Yama dosyamız ile Bully oyununun Scholarship Edition sürümünü Türkçe dil seçeneği ile oynayabilirsiniz kurulumu çok basittir ve hızlıdır. Oyunun %100 seviyesinde Türkçe dile çevirmesede bu program sayesinde en az %70 oranında Türkçe alt yazı ve %100 Türkçe dil göreceksiniz. Bu da oyunu oynamanız için size yeterli olacaktır.

Bully Scholarship Edition Türkçe Yama kurulumu

Bully Scholarship Edition Türkçe Yama dosyamızı açınız ve ileri giderek adımları takip edin. Son bölümde oyunumuzun yüklü olduğu klasörü seçin ve oyunun kurulumunu tamamlayın.Bully Scholarship Edition Türkçe Yama seviyesinde eksiklikler bulunmaktadır. Ancak oyunu genel olarak rahatça Türkçe şekilde oynayabilirsiniz.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://www.menduh.com/i/download.php?file=53f46c4425ae3de219e5d4b2d2df6590

Kaynak : Bully Scholarship
Yama Oranı : 90

 

Bully Scholarship Edition

oyun ilk çıktığında çok hatası vardı ancak neyse ki steam tarafından gerekli ara yüz destekleri sağlanmış gibi. Rosckstar gamesi’in en az oynanan en zevkli bilgisayar oyunu diyebilir miyiz? oyunda jimmy hopkins diye bir psikopat çocuğu canlandırıyoruz ama yok böyle bir şey bir de bu çocuğu oynarken rockstar oyunlarında alışık olduğumuz gibi serbest gezinti modlarında takılarak canlandırmak ayrı bir güzel oluyor. İstersek ana senaryoyu takip edebilir istersek okul içinde teror estirebiliriz bu bize kalmış. Oyunu 5 – 6 sat oynadım ve oyun oynarken çok zevk aldım kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Ancak oyundan daha fazla zevk almak isterseniz eğer Bully Scholarship Edition Türkçe Yama kurulumunu yapın ve oyunu anlayarak oynayın herkese iyi oyunlar.

 

Bully Scholarship Edition Türkçe

Bully Scholarship Edition gerçekten Rockstar Games’in çıkardığı GTA serisinden sonra bence en iyi oyunu net bir şekilde budur. Oynanışı, grafikleri, müzikleri, senaryosu, vb. şeyler gerçekten çok etkileyici olmuş. Birazda size oyun hakkında iyi ve kötü yanlarından, en önemlisi de hikayesini anlatayım kendimce.

Bully Scholarship Edition hikayesi, Jimmy adında bir gencin annesi ve üvey babası, Bullworth Akademisine yatılı olarak bırakılmasıyla başlar. Jimmy, kendisini karşılayan Müdürün sekreteri Bayan Danvers’i gördükten sonra kendisini büyük bir belanın beklediğini anlıyor, fakat iş işten geçmiş oluyor. Sekreter, bize okul müdürüyle görüşmemiz gerektiğini söyler. Jimmy, müdürün yanına doğru giderken önünü 3 tane zorba keser, fakat Jimmy hepsini hakladıktan sonra müdürün yanına gider. Fakat Müdür o kadar diktatör, huysuz ve ihtiyar ki görür görmez kendisinden nefret etmeye başlar. Müdür, Jimmy’i tehdit edercesine uyarır ve odasına yollar. Odasına doğru giderken farklı zorbalar tarafından yolu kesilir, fakat Jimmy yeniden hepsini haklayarak yoluna devam eder. Zorbalardan birisi arkadaşını hırpaladığımız için Jimmy’e saldırarak onu tam yere serecekken, o esnada bir öğretmen hemen olaya müdahale ederek kavgayı sonlandırır. Jimmy, odasına girdiğinde onu karşılayan Gary ve Pete ile tanışır. Gary, Jimmy’i okulu tanıtmak ve gezdirmek için yurttan dışarı çıkarır ve oyun bu şekilde başlar.

Bully Scholarship Edition oyunundaki bence en güzel ayarlanan şey, oyun içerisinde aksiyona girdiğimiz zaman arkadan çalan müziklerin bizi daha çok tetikleyici olmasıdır. Gerçekten o atmosferi bize çok güzel yaşatıyor. Diğer efsane güzel olan olaylardan birisi ise hikayenin bölümlerini yavaş yavaş ilerlettikçe keşfedilebilecek açık dünya alanı oldukça genişliyor. Başlangıçta sadece lise içerisinde geçiyor fakat zaman geçtikçe ve görevleri yaptıkça alan tüm şehre yayılıyor.

Sadece beni üzen tek tarafı ve Bully Scholarship Edition oyununda da şaşırtmayan şey, Türkçe dil desteğinin bulunmamasıdır. Zaten Rockstar Games’in çıkardığı çoğu oyunda olmadığı gibi bu güzelim oyunda da bulunmuyor. Ben bu sorunu Bully Scholarship Edition Türkçe Yama yükleyerek ortadan kaldırdım. İngilizce bir şekilde oyun oynamayı seven birisi değilim, özellikle de hikaye tabanlı ise hiç sevmem. Sizlere de kesinlikle öneririm, çünkü bu kadar geniş kapsamlı ve özellikle hikaye tabanlı bir oyundaki olayları anlamak için sağlam bir İngilizce gerekir.

Bully Scholarship Edition Oyun İçi Görüntüler

Bully Scholarship Edition gerçekten şiddetle tavsiye ettiğim ve fiyatına göre bizlere sunduğu en kaliteli ve keyifli bir oyundur. Hikayesi sürükleyici ve mizahı bol, birbirinden farklı onlarca açık dünya etkinlikleri (kıyafet, dövme, hırsızlık, yarışlar, karnaval etkinlikleri, vb.) etrafta bulunan nesnelerle etkileşim, girdiğiniz derslerde öğrendiğiniz bilgilere göre yeni nişan teknikleri, vb. yetenekler kazanıyoruz falan say say bitmez. Ama bu kadar detaylı oyunu oynayacaksanız ya iyi bir İngilizce’ye sahip olmanız, ya da Bully Scholarship Edition Türkçe Yama indirmelisiniz kesinlikle. Yoksa oynadığınız oyundan pek keyif almayabilirsiniz. Neyse lafı daha fazla uzatmayayım hepinize iyi oyunlar dilerim.

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

Yorumlar

 1. Talha dedi ki:

  Ya ben yapamiyom

  1. Talha dedi ki:

   Yardım edermisniz

   1. Barış Bayar dedi ki:

    Merhaba, indirdiğiniz “exe” doyasını açın ve ileri diyerek devam edin. Daha sonrasında yükleme yeri olarak “Bully Scholarship Edition” oyununun kurulu olduğu dosyayı seçin ve ileri diyin ve kurulumu tamamlayın. Daha sonrasında Türkçe Yamanız aktif olacaktır. Keyifli oyunlar dileriz.

    1. Vahap dedi ki:

     Mobilemi yoksa pcmi

     1. Barış Bayar dedi ki:

      Merhaba, Türkçe Yama yalnızca PC için uyumludur. İyi oyunlar dileriz.