Barış Bayar

Bus Driver Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1064
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Bus Driver Türkçe Yama Kurulum

– Bus Driver Türkçe Yama programını çalıştırın bus driver oyun klasörünü seçin ve kur butonuna tıklayın.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://s7.dosya.tc/server17/s6bhzj/BusDriverTRyama.rar.html

Kaynak : Alperen Berat DURMUŞ
Yama Oranı : 100

Bus Driver

Oyunu gören çoğu kişinin ilk tepkisi “vay be çocukluğumuzun oyununa bak” dediğinden eminim. Zamanında diğer çocuklarda olan bu otobüs sevdası bende de yoğun bir şekilde vardı. İlk Bus Driver’i satın aldığım zaman günde neredeyse 8 – 10 saat başından kalkmadığımı bilirim. En son anne terliği yiyerek zorla bilgisayar başından kaldırıldığım zamanlardı. Ey gidi günler. Tabi bizim zamanımızda Ets yoktu bu tarz oyunlar vardı ama bunların verdiği zevki de diğer oyunlardan alamazsınız. Eskilerin yeri bambaşka derler ya işte tam olarak bu.

Bus Driver Türkçe

Bus Driver’i anlatmak gerekirse, oyun aksiyondan uzak, hikayesi olmayan, açık dünyayla bağlantısı olmayan, diyaloglardan oluşmayan bir oyundur. Geçiyorsunuz direksiyonun başına, alıyorsunuz görevinizi, düşüyorsunuz yollara. Zaman geçtikçe şoförlük puanınız arttığı için daha uzun seferlere gidebiliyorsunuz. Bazı aldığınız görevlerde otobüsünüz de farklı olabiliyor ve farklı otobüsler kullanmakta gerçekten ayrı bir lezzet veriyor. Bus Driver’de dikkat etmeniz gereken 2 şey var. Birincisi trafik kurallarına uyarak sürmeniz, ikincisi ise frene sonuna kadar asılmamanız gerekiyor. Frene sert basınca yolcular şikayetçi olduğu için bağırmaya başlıyor ona dikkat edin trafik kurallarına uyun zaten gerisi akar gider.

Farklı hava koşullarının da olması tabii ki daha da bir lezzet veriyor. Yağmurlu havada otobüsün kayması, karlı havada da aynı şekilde gerçekten farklı bir zevk veriyor oyuna. Oyunda pek diyalog yok fakat sizde benim gibi oyunları Türkçe oynamayı seviyorsanız, Bus Driver’de Türkçe dil desteği maalesef bulunmuyor. Ama Bus Driver Türkçe Yama indirerek oynayabilirsiniz eğer Türkçe oynamak isterseniz tabii.

Grafiklerine gelecek olursak pek bir şey beklemenizi tavsiye etmem. Sonuç olarak 2007’nin oyunu ve grafik konusunda çok iyi olmasa bile benim için oyunun atmosferi yetti de arttı bile. Ahım şahım grafikleri olmasa da gayet yerinde ve tatlı bence.

Daha Bus Driver için söylenecek çok şey var ama biraz da girip kendiniz deneyimleyin derim. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.