Barış Bayar

Call of Duty 2 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim3580
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Call of Duty 2 Türkçe Yaması ile oyunun bütün bölümlerini Türkçe oynayabileceksiniz. Tamamen Türkçe yama haline getirilen Cod 2 kurulumu da çok basittir.

 

Call of Duty 2 Türkçe Yama Kurulumu

– Cod 2 Türkçe Yama dosyasını içine aktararak kurulumu tamamlayabiliyorsunuz. Geniş oyun kurulum videosu rar dosyamızın içinde bulunmaktadır.

Call of Duty 2 Türkçe Yama Boyutu : 2,38 MB

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1xNJ2QrSJ2RYy1iR3l00EpdMSgFEKDGIQ/view?usp=sharing

Rar Şifresi: edelge.gen.tr

Kaynak : Call of Duty
Yama Oranı : 100

Lise zamanında aktif olarak oyun oynamaya başladığım zamanlarda tanıştığım ilk oyundur Call of Duty 2. Benim için yeri ve anlamı bambaşka olan bir oyundur.

FPS türündeki oyunların zaten genelde videolarını izlerdim ve çok severdim. Fakat o zamana kadar hiç oynayamamıştım. Güzel bir bilgisayar alıncaya kadar. Bir kaç ay oynadıktan sonra o kadar alıştım ve sevdim ki izlemektense oynamak ne kadar keyifli geldi anlatamam sizlere. Neyse biraz da oyundan bahsedelim.

Call of Duty 2 Türkçe

Dünya savaşının oyuna en güzel ve en tatlı yansıtıldığı oyun benim için Call of Duty 2 ve diğer serileri dir. Sanki gerçekten bir savaş var ve sizde içindeymişsiniz gibi hissettiriyor. Bizim oynadığımız zamanlarda en iyi grafiklere ve oynanışlara sahip olan oyundur kendisi. Oynarken sanki biz içindeymişiz gibi hissettiğimiz oyunlardandır yani.

Hikayesi gayet güzel ve tatlıydı. Görevleri de zaten bir o kadar zevkliydi. Oynarken sıkıldığımı hiç hatırlamıyorum. Şimdiye kadar da nereden baksanız 10 – 15 kere bitirmişliğim vardır. Eskinin zevki hiçbir şeyde yok bence. Bu yazıyı yazdıktan sonra sanırım tekrar Call of Duty 2’yi bitireceğim.

Bu arada hikayelerden daha çok zevk almak isterseniz ve pek ingilizceniz yoksa Call of Duty 2 Türkçe Yama yüklemenizi kesinlikle öneririm. Benim biraz zayıf olduğu için ben Türkçe Yama ile oynadım ve gerçekten çok daha zevkli olduğunu söylemeliyim. Herkese öneririm.

Biraz da multiplayer kısmından bahsedelim. Gerçekten o kadar zevkliydi ki multiplayeri anlatamam yani. Gece gündüz girdiğim bir tane serveri vardı ve artık oradaki insanlarla dostluğumuz oluşmuştu. Tanışıp arkadaş olup sohbet muhabbet ederek oynadığım insanlar vardı zamanında. Sadece savaşmak ve diğer insanlarla çatışmak için oynamak isteyenlere multiplayerini şiddetle öneririm. Deathmatch modu benim favorimdir hepinize öneririm.

Daha anlatılacak çok şey var fakat biraz da kendinizin deneyimlemesini daha çok isterim. Ama şunu söyleyebilirim ki oynamaya başladığınız zaman sizi pişman etmeyecek oyunlardan birisidir. Niye oynadım demek yerine bu zamana kadar niye oynamadım diyeceğiniz bir oyundur. Şimdiden Call of Duty 2’ye başlayan herkese iyi oyunlar dilerim.