Barış Bayar

Call of Duty 4 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim2946
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Call of Duty 4 Türkçe Yama dosyasının kurulumunu yaparak oyunumuzu Türkçe dil ile oynayabileceksiniz. Call of Duty serisinin en efsane serisidir. Açık ve net. Hep böyle düşünüyordum bir daha bitirdim ve hala böyle düşünüyorum.

Call of Duty 4 Türkçe

Kurulum;

Call of Duty 4 Türkçe Yama dosyasını indirip Call of Duty 4 Türkçe Yama.bat dosyasını çalıştırarak Call of Duty 4 oyunun kurulu olduğu dizine Türkçe Yama dosyasını kurarak oynayabilirsiniz. Cod 4 Türkçe Yama Alt yazı, Görev ve Menü %99 oranında Türkçe Yama haline getirildi.

Eski oyunlarından beri bu oyuna içimde resmen bir aşk besliyorum. 2007’de piyasaya çıkan oyununu oynadım. Grafikler o zamana göre çok iyi. Tabi şu zamanın oyunlarıyla kıyaslanamaz bile ama yine de şu zamanda bile sırıtmıyor. En önemli yanlarından ise oyun çok akıcı hiç sıkılmayan oynayabiliyorsunuz. Diğer bir yönü ise menüler sade olduğu için karışık gelmiyor insana. Direk aradığınızı bulabiliyorsunuz.

Türkçe Yama Dosyasıhttps://drive.google.com/file/d/12q5_jLyizbhzWdR0SXO_L5lneUUv9C8Z/view?usp=sharing

Kaynak : OyunCeviri.com
Yama Oranı : 99

Call of Duty 4

Call of Duty 4’ün beni benden alan en büyük olayı ise kesinlikle senaryoları ve görevleridir. Diğer oyunlarında olduğu gibi yine baş düşmanlarımız Ruslar. Bir Arap ülkesinde darbe çıkıyor ve ortalık karışıyor. İşte oyunun güzel yanı da burada başlıyor. Şehirlerin atmosferi o kadar güzel yansıtılmış ki gerçeğinden farksız denilecek gibi olmuş resmen. Evler, yollar, çatışmalar, atmosfer, kaos say say bitmez. Sanki savaş çıkmış ta bizde savaşın içindeyiz gibi resmen. Call of Duty 4 ilk çıktığı zaman bu sefer oyunda aşırıya kaçacaklar diye düşünüyordum. Saçma sapan görevler görmekten çekiniyordum açıkçası. Ama o kadar güzel aktarılmış ki ne eksiği var ne fazlası. Ancak bu kadar güzel olurdu. Tek bir eksisini gördüm, o da helikopterle Şehir’i taradığımız görevde heykellere sıkınca yıkılmasıydı. Çoğu Arap şehrinde heykel görmeyiz ama bunlar kusurdan bile sayılmaz. Sadece ufak tefek dikkatimi çeken şeylerdi.

Görevler muazzam olmuştu gerçekten. Görevlerin birbirine bağlanması aşırı hoş bir detay. Her olayın bir nedeni olması ve her görevinde bir sonucu oluyor. Görev bitince oradan oraya spawn olmuyorsunuz. Sabah girdiğiniz görevden akşam çıktığında helikopter, araç, vb. şeyler sizi alıyor yeni görevinizde doğru götürüyor. Çok ince ve tatlı detaylar.

Call of Duty 4’ün en büyük ve tek eksisi diğer Call of Duty serilerinde olduğu gibi yine Türkçe dil desteğinin olmaması. Bununda tek çözümü Call of Duty 4 Türkçe Yama yüklemeniz. Bence yükleyerek oynayın çünkü hikayeyi anlamadıktan sonra yine zevk alırsınız ama hikayeyi takip ederek oynadığınız zaman oyunun tadı bambaşka oluyor. Onu baştan söyleyeyim.

Uzun lafın kısası daha beklemeyin arkadaşlar. Bir an önce Call of Duty 4’e başlayın ve oyunun keyfini çıkartın. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.