Barış Bayar

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar1
Gösterim6224
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama oyunda mevcut olmayan Türkçe dilin yerine yapılmış bir Dil yamasıdır. Yapmanız gereken tek şey, kurulum talimatlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirmektir. Daha sonrasında Call of Duty Modern Warfare 2 oyununuzu Türkçe Yama ile birlikte keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşlarımızın ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama Kurulumu

Rar’ın içerisindeki exe dosyasını masaüstüne çıkartın. Daha sonra indirdiğiniz dosyayı açıp, oyunun kurulu olduğu klasörü seçip (genelde kendisi otomatik seçer.) kurulumu tamamladıktan sonra Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : oyunceviri.net

Türkçe Yama Oranı : 85

Türkçe Yama Dosyası https://s7.dosya.tc/server18/qf7pzl/Call_of_Duty_Modern_Warfare_2_Turkce_Yama.rar.html

 

Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe

Call of Duty Modern Warfare 2 oyununu dün bitirmiş bulunmaktayım. Oyun hakkındaki düşüncelerimi ve kendi deneyimlerimi sizlerle paylaşarak oyununun + ve – yönlerini yazacağım. Sizler de oynamak isterseniz, aşağıdaki değerlendirmemi okuyarak buna karar verebilirsiniz. Geçelim oyunun + ve – yönlerine;

+ Hikaye uzunluğu gerçekten beni çok fazlasıyla tatmin etti. İlk oyununa göre gerçekten hem uzun, hem o kadar zorlayıcı değil fakat kolayda değil ve çok keyifliydi.

– Bölüm ve harita tasarımı gerçekten biraz hüsrana uğrattı beni. Call of Duty Modern Warfare 2 yorumlarını okurken çoğu kişinin “kimin nereden çıktığı belirsiz” demesini biraz düşünmüştüm. Fakat gerçekten de kimin nereden çıkacağı hiç belli olmuyor.

Bir diğeri ise, ilk oyununa göre düşmanlar neredeyse dibimizde beliriyor. Biraz can sıkıcı olduğunu söylemeliyim, çünkü kapının ağzında 20 kişiyle çatışıyoruz, içeri girdiğimizde bir 10 kişi daha ortaya çıkıyor. Biz orada o kadar kapıda sizin adamlarınızla çatışırken siz neredeydiniz de şimdi ortaya çıktınız dedirtiyor insana. Bunlar, ilk oyununda biraz daha oturtulmuştu.

+ Grafikler beni gerçekten fazlasıyla tatmin etti. Call of Duty, yine bu konuda farkını ortaya koymuş ve zamanının en iyilerine yakışacak bir tasarım ortaya koymuş.

– Müziklerini o kadar beğenmediğimi söylemeliyim. Soundtrackleri ilk oyununa göre güzel, fakat müzikler o kadar aksiyonlu ve etkileyici gelmedi bana.

Ama tabii ki müziklerle ilgili en büyük eksik bu değil. Oyun içerisindeki sesler ayrı ayrı ayarlanamıyor. Oyun sesi, sfx ve müzikleri ayrı ayrı ayarlama gibi bir seçenek bulunmuyor. Bu, böyle bir çatışma oyunu için gerçekten çok büyük bir eksiklik. Müzikler zaten silah sesinden duyulmuyor bile, alttan bir keman sesi geliyor sadece. Bu oyundaki en büyük eksiklerden birisi bence buydu.

– Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Zaten Call of Duty serisinin neredeyse hiçbir oyununda olmaması gerçekten oyunun en büyük eksilerinden birisi. Yahu arkadaş, bu oyunu oynayan onlarca Türk varken sen neden hala bir Türkçe dil eklemiyorsun? Bu sorunu Call of Duty Modern Warfare 2 Türkçe Yama yükleyerek ortadan çözmek zorunda bırakıyorsun bizleri? Şu Türkçe dil desteğini ilerleyen oyunlarında görmek isteriz Sayın Call of Duty yapımcıları, Sesimizi duyun.

Call of Duty Modern Warfare 2 Oyun İçi Görüntüler;

Call of Duty Modern Warfare 2 oyununu kısaca sizlere anlattım. Sizlere de oynamanızı tavsiye ederim. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.

 

Call of Duty Serisinin Diğer oyunları;

Mehmetali bkmz
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

dosya bulunamadı diyor 🙁

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol