Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Civilization 5 Türkçe Yama

Civilization 5 Türkçe Yama
25.10.2020
A+
A-

Civilization 5 Türkçe Yama Kurulum

– Civilization 5 Türkçe Yama kurulum dosyasını çalıştırarak Civilization 5 oyunun içine kurmamız yeterli olacaktır. Civilization 5 oyununu büyük ölçüde Türkçe Yama halinde oynayabileceksiniz.

 

Civilization 5

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en güzel strateji oyunlarından birisidir. Oyunda eski çağlardan başlayıp zamanla ilerleyerek devam ediyorsunuz. Civilization 5’in temeli turnlerden oluşur. Turn’de yapmak istediklerinizi gerçekleştirdikten sonra next turn’e basıp bir sonraki turn’e geçiş yaparsınız. Pusuladan sanayi devrimine kadar bir sürü keşifler yaparak ulusunuzu geliştirebilirsiniz. Piramitlerden tutun da üniversiteye kadar bir sürü değişik yapılar inşa edebilirsiniz.  Diğer uluslarla da ticaret yaparak kendinizi daha da güçlendirebilirsiniz. Ayrıca Civilization 5 Türkçe Yama kurarak daha da anlaşılır bir şekilde oynayabilirsiniz. Civilization 5’i bitirmeniz aylarca sürebilir çünkü ucu bucağı olmayan bir oyundur. Ayrıca arkadaşlarınızla vakit geçirmek ister iseniz multiplayer bölümü de bulunmakta oyunda. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/11pIZfpF1IFbs4ph5HaVEBILPTal4Ti29/view?usp=sharing

Kaynak : Nxtime
Yama Oranı : 70

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Metu dedi ki:

    Rar şifresi belirtilmemiş. Rar şifresi nedir?

    1. Enes Gül dedi ki:

      rar da şifre yok zaten, bir yanlışınız var tekrar deneyin.