Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Civilization 6 Hileleri

13.01.2021
A+
A-

Civilization 6 Hileleri ile çok sevilen strateji oyunu olan Civilization 6 oyunundaki hileleri kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Civilization 6 kafa yorucu ama çok zevkli bir oyundur. Bir çok strateji ve taktik becerisi isteyen bu oyunda hileleri kullanmadan ilerlemek oldukça zordur. Tabi ki oyunlarda hile kullanmak oyunun zevkli akışını kaçırmış olsa da ara sıra bazı kolaylıklarından yararlanmak faydalıdır. Civilization 6 Hilelerinde altın hilesini kullanmayı çok tavsiye etmesem de popülasyon yani nüfus arttırma gibi bir kaç hile tadını kaçırmamak şartıyla kullanmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü oyundaki yapay zeka rakiplerimiz oyunu bizden daha iyi biliyor ve yerine göre daha iyi stratejiler kullanabiliyorlar.

Civilization 6 Hilelerini kullanmadan önce bir kaç adım var onları yapmanız gerekiyor. Bu yapacağınız adımlar ile hile konsolunu aktif edeceksiniz v kullanımı çok basittir.

Civilization 6 Hile kodları

Civilization 6 Hileleri konsolu şöyle açılır;

  1. Belgeler klasörüne giriş yapınız.
  2. Oyunlarım ya da MyGames yazan klasöre giriş yapınız.
  3. Civilization 6 klasörünü bulun ve ini dosyasını açın.
  4. “CheatCode=0” yazan yerdeki bölümü “CheatCode=Chipotle” yaparak değiştirin ve kaydederek kapatın.
  5. Civilization 6 oyununa girin ve oyundayken “é” tuşuna basarak hile konsolunu açın.

Civilization 6 Hile kodları şunlardır.

  1. 1000 Altın hilesi = Ctrl + 4
  2. Popülasyon arttırma hilesi = Shift +”+”
  3. Seçtiğiniz ünitenin seviyesinin artmasını sağlayan hile = Ctrl + “+”
  4. Haritanın tamamını göstermeye yarayan hile = Reveal All
  5. Haritanın tamamının keşfine yarayan hile kodu = Explore All

 

Civilization 6 Hileleri bildiğiniz gibi Epic Games’in ücretsiz oyunu piyasaya sürmesinden sonra çok fazla talep gördü. Ve hala da görmeye devam ediyor. Oyunu oynayanların en çok arattığı iki terimlerden birisi Civilization 6 Hileleri diğeri ise sitemiz tarafından ücretsiz yayınlanan Civilization 6 Türkçe yama dır.

Civilization 6 oyununda Civilization 6 Hileleri ve Türkçe yaması ile iyi vakit geçirmenizi diliyoruz. İyi oyunlar.

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.