Ceo

Civilization 6 Türkçe yama

Ceo
Cevaplar5
Gösterim3323
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Civilization 6 Türkçe yama çıktı ve çoğu bölümleri de Türkçe ye çevrildi. Yamayı kurmak çok basit her hangi bir program kurulumuna ihtiyacınız yok direkt olarak dosyaları alıp aktaracaksınız. Bu yamayı Devran Yılmaz isimli arkadaş kodlamıştır emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Menduh.com olarak bazı bölümleri geliştirdik ve Türkçe çeviri oranını arttırdık.

İnternette farklı sitelerde indirme sorunları ve yoğunluk olduğu için sizler için drive bulutuna farklı şekilde tekrar upload ederek yayınlıyorum tema ücretsizdir. Yamanın kurulumu oldukça basittir.

 

Civilization 6 Türkçe yama kurulumu

İndirdiğiniz yama dosyası klasörünü rardan çıkartın, “Base” ve “DLC” isimli dosyaları kopyalayın ve oyunun kurulu oldu yere
*Örnek 1: “D:OyunlarSid Meier’s Civilization 6” klasörün içine yapıştırın ve tümünü değiştir deyin.
*Örnek 2: “C:Program Files (x86)Epic GamesSid Meiers Civilization VI Gathering Storm” klasörün içine yapıştırın ve tümünü değiştir demeniz yeterlidir.

Artık Civilization 6 oyununu Türkçe oynayabilirsiniz. Cv 6 oyununda çoğu dil desteğinin olmasına rağmen Türkçe dil desteği bulunmamaktadır ancak indirdiğiniz cv6 Türkçe yama ile oyunu sanki orjinal haliymiş gibi oynayabileceksiniz.

 

Civilization 6 Türkçe yama notları

– Yamayı kurarken herhangi bir yedek almanıza gerek yoktur kopyalama yapıştırma işlemi yaparak sadece dil dosyaları değiştirilecektir.

 

Alternatif linkhttps://drive.google.com/file/d/1uT20uadDwin5mTkDDqN5qg0gGUFUI-tj/view?usp=sharing

Yama Oranı : 90

Civilization 6

En iyi tarih oyunlarından birisi olan Civilization son serisi olan Civilization 6 ile artık tüm strateji tarih oyunu hastalarını kendine hayran bıraktı, çok geniş gerçekçi dünya strateji ise oyunun içinde resmen yapay zeka ustalığını konuşturuyor Civilization gerçekçi savaş sahneleri yaşatmasa da bize gerçek bir yönetici olduğumuzu anımsatarak fazlasıyla beyin fırtınası yapmamız gerektiğini vurguluyor. Fazlasıyla kafa yorucu olan bu strateji oyunu gerçekten oynamaya değer yalnız unutmayın eğer oyuna bağlanırsanız günlerce başından kalkamazsınız. Cv6 Türkçe halinde oynamaya değer.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

merhaba kurulumu yaptım teşekkür ederim, diğer bilgisayarıma dosyaları böylece kopyalayıp yapıştırsam yine Türkçe yama olur mu yoksa cv6 baştan kurup mu yapmam lazım

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

hiç bir sorun çıkmaz oyunun içeriğinde ki Türkçe dili aktif ettiğimiz için sorunsuz kullanabilirsiniz.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Yamayı kurdum ama oyuna girdim yükleniyor lütfen bekleyinizde kaldı

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

oyunu tekrar yönetici olarak çalıştırmayi deneyin

EnfesSoft.Com
Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol