Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni
24.10.2020
A+
A-

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni ile beraber artık bir çok seviyeyi aşmış olduğumuzuda görüyoruz ancak daha önümüzde çok uzun bir süreç olduğunuda unutmamamız lazım. Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeninde yine 6. seviyede olduğu gibi kaynak koruma üzerine gitmenizi öneririm çünkü  Clash of Clans da en önemli etken sahip olduğumuz kaynaklardır.

Eğer yoğun istek olursa Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni için kupa tasarımınıda anlatacağım ancak şuanda görselde gördüğünüz 7. seviye köy düzeninde kaynak koruma paketimizi anlattığımızı bilin ve ona göre uygulayın.

12. Seviye clash of clans oyunucusu olarak söylediğimiz sistemde giderseniz sizinle eş değer hiç bir oyuncudan zararlı etki görmeyeceksinizdir.

Clash of Clans 7. Seviye Köy düzeninde ilk başta yapmamız gereken depolarımızı merkez bölgeye en yakın yerde tutmaktır. Sonrasında savunma binalarımızı kaynak depolarının yanına ve önlerine yerleştireceğimiz bu 7. seviye düzeninde hem kupalarımızı hemde kaynaklarımızı çok rahat bir şekilde koruyabileceğiz.

Clash of Clans 7. Seviye Köy düzenini yukarıda gördüğünüz resimdeki gibi düzenleyerek uygulayabilirsiniz. İyi oyunlar…

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.