Ceo

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni

Ceo
Cevaplar0
Gösterim1411
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni ile beraber artık bir çok seviyeyi aşmış olduğumuzuda görüyoruz ancak daha önümüzde çok uzun bir süreç olduğunuda unutmamamız lazım. Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeninde yine 6. seviyede olduğu gibi kaynak koruma üzerine gitmenizi öneririm çünkü  Clash of Clans da en önemli etken sahip olduğumuz kaynaklardır.

Eğer yoğun istek olursa Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni için kupa tasarımınıda anlatacağım ancak şuanda görselde gördüğünüz 7. seviye köy düzeninde kaynak koruma paketimizi anlattığımızı bilin ve ona göre uygulayın.

12. Seviye clash of clans oyunucusu olarak söylediğimiz sistemde giderseniz sizinle eş değer hiç bir oyuncudan zararlı etki görmeyeceksinizdir.

Clash of Clans 7. Seviye Köy düzeninde ilk başta yapmamız gereken depolarımızı merkez bölgeye en yakın yerde tutmaktır. Sonrasında savunma binalarımızı kaynak depolarının yanına ve önlerine yerleştireceğimiz bu 7. seviye düzeninde hem kupalarımızı hemde kaynaklarımızı çok rahat bir şekilde koruyabileceğiz.

Clash of Clans 7. Seviye Köy düzenini yukarıda gördüğünüz resimdeki gibi düzenleyerek uygulayabilirsiniz. İyi oyunlar…

EnfesSoft.Com