Ceo

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni

Ceo
Cevaplar0
Gösterim5803
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni 2020 güncel stratejimizi yapmadan önce bildirmek isterim ki Clash of Clans oyununda artık belli bir ilerlemeye varmışız demektir. Bu yüzden karşınıza çıkacak olan rakipler diğer seviyelerden daha güçlü olacağı için sağlam bir köy düzenine ihtiyacımız var. Burada dikkat etmemiz gereken bize nasıl bir köy düzeninin yarayacağı. Kaynaklar için köy düzeni mi, yoksa kupa için köy düzeni mi? İlk önce bu soruya cevap vermeliyiz. Biz sizler için ikisini de aşağıda belirttik. İsteğinize göre Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni yapabilirsiniz.

 

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni Kaynak Savunması

Kaynak savunması nedir kısaca size özetleyeyim. Kaynak savunması, size karşı yapılan savaşlarda daha az kaynak kaybetmeniz için yapılan bir savunma türüdür. Çünkü genelde savaşlarda kupa kasmak yerine ganimet kasmayı tercih edenlerin ilk saldırı yapacağı yerler altın deposu, iksir deposu ve kara iksir depoları olacaktır. Aşağıda bulunan görsele ve anlatımlarıma göre Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni Kaynak Savunmasını yapabilirsiniz. Şunu da belirtmek isterim ki konularımız kesinlikle 2020 güncel köy düzenleridir.

Evet arkadaşlar, yukarıda gördüğünüz gibi ilk önce COC 8. Seviye belediye binasını ortaya alarak çevresini iyice sarıyoruz. Daha sonrasında altın, iksir ve kara iksir depolarını da belediye binasına yakın tutuyoruz. Daha sonrasında çevresini tuzaklarla, toplarla, havanlarla, okçu kuleleriyle, hava savunmalarıyla ve büyücü kuleleriyle dolduruyoruz. En dış kısımlara ise ganimetlere ulaşmaları geciksin diye altın madenlerini, iksir toplayıcılarını, kışlaları, ordu kamplarını ve inşaatçı kulübelerini dizerek rakiplerin askerlerini ilk başta çar çöple uğraşmaya bırakıyor ve ganimetlere geç ulaşmalarını sağlıyoruz. Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni Kaynak savunmasının temel amacı tamamen ganimetlerden korumaktır ve tamamen 2020 güncel köy düzenidir. Eğer Kupa Savunması istiyorsanız, aşağıdaki konumuza göz atınız.

 

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni Kupa Savunması

Bu düzenimizde ise, yukarıda görüldüğü gibi önceliği COC 8. Seviye köy binasına vererek ve tuzakları, topları, havanları, okçu kulelerini, hava savunmalarını ve büyücü kulelerini biraz daha dar alanlara koyarak, rakiplerin içeriye sızmasını daha da zorlaştıracak bir sistem yapıyoruz. Ganimetleri biraz daha dışarıda bırakarak, ganimet kaybetmeyi göze alsak da, kupaları korumaktan asla vazgeçmiyoruz. Bu düzenin amacı, artık belirli bir seviyeye geldikten sonra köyü geliştirmekle uğraşmayıp lig atlamak ise bu Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni kesinlikle size göre. Bu düzende pek kupa kaybedeceğinizi düşünmüyorum ve gerçekten çok sağlam bir 8. Seviye Köy düzeni olduğunuda belirtmeliyim.

 

Bugünkü konumuz buraya kadardı arkadaşlar. Eğer sizinde Clash of Clans oyununda 8. Seviye bir köyünüz varsa ve bir düzene ihtiyacınız varsa, yukarıda bulunan Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzenlerini inceleyerek istediğiniz şekilde bir köy düzeni yapabilirsiniz. Eğer ganimetleri korumak istiyorsanız, kesinlikle ilk konumuzu okuyunuz. Eğer Kupaları koruyup lig kasmak istiyorsanız da ikinci konumuzu okumayı unutmayınız. Köy düzenlerimiz, 2020 günceldir. Hepinize keyifli oyunlar dileriz.

EnfesSoft.Com