Barış Bayar

Close to the Sun Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim948
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Close to the Sun Türkçe Yama kurulum

– Close to the Sun Türkçe Yama için indirdiğiniz Close to the Sun Türkçe Yama dosyasını Close to the Sun oyununun kurulu olduğu klasöürün içine atın ve Close to the Sun oyununu Türkçe oynayın.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1wpKcSkCAw499DSHRrGuvDZkD77R91pTO/view?usp=sharing

Boyut: 632,94 KB

Kaynak : Doğukan Yılmaz
Yama Oranı : 85

 

Close to the Sun Anlatım

Bu oyunu 2. kez oynayıp bitirdim ve edindiğim bazı şeyleri kısaca sizlere aktarmak istiyorum. Oyun 1897 tarihinde geçiyor. Rose diye bir gazeteci kızı canlandırıyoruz. Kardeşimizin bize yazdığı bir mektuptan dolayı Helious diye bir yeraltı şehrinde kardeşimizi aramaya gidiyoruz. Ararken gördüğü cesetler, parçalanmış bedenler, duvarda kanlar, vb. şeyler görünce bir sıkıntı olduğunu anlıyor ve işini daha hızlı yaparak bir an önce kardeşini bulmaya çalışıyor. Close to the Sun oyununun kısaca hikayesi böyle başlıyor.

Ha bu arada oyunda Türkçe dil desteği bulunmadığı için Close to the Sun türkçe yama yükleyerek oynamanızı öneririm. Hikayeyi anlamanızda çok daha rahat eder ve daha çok zevk alarak oynayacaksınız.

Close to the Sun oyununun hikayesi biraz garipti. Yada ben pek anlayamadım. Çünkü hikayede zaman atlamalarıyla dolu olmuştu resmen. Biraz karmaşıklık yaratıyordu. O yüzden biraz karmaşık geldi bana. Biraz işin içinden çıkamadım.

Atmosferi Bioshock’a biraz benziyor. Senaryo bölümleri ve karanlığın içindeki ışık birazda birbirlerine benzetiyor oyunları. Senaryo tasarımlarına ve isimlerine bayıldım resmen. O kadar güzel yapılmıştı ki sanki kusursuzdu. Ha bu arada Yunan mitolojisine biraz gönderme yapmışlar oda ufak bir detay tabii ki. Close to the Sun’da bazı yerlerde Tesla’nın çalışmalarını görebiliyoruz ve bu detaylar gerçekten çok hoş olmuştu. Böyle ufak tefek detaylar oyuna gerçekten renk katıyor. Bu yönden oyunu sevdiğimi söyleyebilirim kesinlikle.

Oynanış olarak ta aksiyondan ziyade birazda kardeşimizi aradığımız için çoğu yer koşarak ve kaçarak geçiyor. Bu biraz benim canımı sıkmıştı. Biraz daha aksiyonlu bölümler olsa ve karakter biraz daha çevik olsaydı işte o zaman tadından yenmezdi. Tek beni üzen kısmı buydu Close to the Sun oyununun.

Benim deneyimlerim ve oynarken bence eksileri ve artıları bunlardı oyunun. Ölçüp biçip kendinize göre karar verebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.