Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Call of Duty 1 Türkçe Yama

Call of Duty 1 Türkçe Yama
25.10.2020
A+
A-

Call of Duty 1 Türkçe Yama Kurulumu

– Call of Duty 1 oyunun kurulu olduğu dizine girin ve dosyaları ana dizine atın Call of Duty 1 Türkçe yama kurulacaktır.

Şifre: EDELYE.gen.tr (Call of Duty 1 Türkçe Yama kendi sunucumuzda olmadığı için link kırık çıktığında bize mail atarsanız anında mailinize indirme linki gönderir ve hemen linki düzeltiriz. İyi oyunlar.)

Call of Duty 1 Oyunun kurulu olduğu klasörü bulmakta zorluk çekiyorsanız, aşağıdaki default kurulum dizinleri size yol gösterebilir.

* C:Program Files (x86)ActivisionCall of Duty

* C:Program Files (x86)SteamsteamappscommonCall of Duty

 

Call of Duty 1 Türkçe Yama Boyut : 124,03 MB

Call of Duty 1 Türkçe Yama Özellikler : 

Menü ve Görevler  %100

Alt yazılar %100

 

Call of Duty 1

Küçüklüğümden beri arada sırada girip bitirip sildiğim bir oyundur Call of Duty 1.

Ne zaman bu oyunu oynasam hep geçmişe gidip gelirim yeri bende bambaşkadır. Bütün sıkıntımı alır bu oyun benden. Çocukluğuma geri döndürür kısa bir süre olsa bile. Onlarca kez bitirmeme rağmen asla sıkmaz beni. Güzel anıları olduğu için asla sıkmaz.

İngilizcem zayıf olduğu için başlarda anlamadan oynardım ama Call of Duty 1 Türkçe Yama indirince iş daha çok değişti. O konuşmalar, hikayesi, vb. şeyleri görünce daha da bir zevk almaya başladım oyundan. Sizlere de tavsiye ederim.

Oyun grafik açısından şimdiye göre pek iyi olmasa bile zamanına göre gerçekten güzeldi. Hikayesi de pek uzun olmasa da yeteri kadar eğlenceli bence. Oynanış olarak ta zamanına göre gayet yeterli diyebilirim.

Fiyatına deyinecek olursam 2003 yılında yayımlanan bir oyun için gerçekten çok çok fazla. İndirimli hali bile yine çok pahalı. Eğer alacaksanız Call of Duty 1, United Offensive ve Call of Duty 2’yi paket halinde satın alın.

Bu oyunu oynamadan geçmeyin bence. Gerçekten benim her oynayışımda daha da keyif aldığım bir oyundur Call of Duty 1. Herkese öneririm. Şimdiden iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://yuklesene.org/download.php?id=282&token=8r5DmlchImFXp8Y8iHjiutGaidyXZc93

Kaynak : Kemal Deniz YILMAZ
Yama Oranı : 100

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.