Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yama

Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yama
24.10.2020
A+
A-

Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yama Kurulum

– Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yama.rar’ın içindeki kurulum exe’sini masaüstüne çıkartınız. Exe’yi açtıktan sonra kurulum talimatlarını takip edip kurarak, Call of Duty Advanced Warfare Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Call of Duty Advanced Warfare Hakkında Oyuncuların Yorumu

Call of Duty Advanced Warfare, Call of Duty serisinin devrim yaratacağı oyunlardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Neden mi devrim yaratacak ? Çünkü gerçeklik olabildiğince oyuna yansıtılmış, tamamen uzay çağı teknolojisine çevrilmeye çalışılmış, sanki uzay çağındaymışsınız gibi hissediyorsunuz. Silahlar, araçlar ve bombalar gibi çok önemli detaylara deyinilmiş. Şunu söyleyebilirim ki, teknolojinin ucu bucağı yok bu oyunda. Her şey çok üst düzey teknoloji.

Özellikle de senaryoda uzay çağını çok iyi yansıtmışlar. Resmen içindeymişsiniz gibi hissettirmeye çalışmışlar. Oyundaki canımı sıkan tek şey bana göre biraz senaryo süresi az tutulmuş hemen bitti oyun. Keşke senaryo çok daha uzun tutulsa ve hiç bitmeseydi. Oyunda diğer Call of Duty oyunlarına nazaran dinamik bir şekilde hız var. Artık uzay çağı olduğu için midir bilemiyorum ama bana çok hızlıymış gibi geldi. Çok oyunculudan bahsetmek gerekirse gayet zevkli.

Özellikle Ghost’un çok oyunculusuna bin basacak şekilde iyi. Yeni teknolojiye göre getirilen silahlar, araçlar, bombalar ve özellikle karakterlere eklenen özellikler (uçma,zıplama,vb.) tamamen oyunu bambaşka bir boyuta taşımış. Size tavsiyem bu oyunu bir an önce alın ve keyfini çıkarmaya bakın. Şimdiden herkese iyi oyunlar.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1P7L-WxY8_Vgf-A5UqVCorc_e-GK-_D1c/view?usp=sharing

Kaynak : btgyama.blogspot.com
Yama Oranı : 90

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.