Ceo

Call of Duty Ghosts Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim1569
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Call of Duty Ghosts Türkçe Yama Kurulum

– Call of Duty Ghosts Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını açtıktan sonra oyunun kurulu olduğu klasörü seçip kurduktan sonra Call of Duty Ghosts Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Call of Duty Ghosts

Bu zor karantina zamanında ghosts’a kadar olan bütün Call of Duty serilerini oynadım. En çok beğendiğim serisi Call of Duty 2’ydi. Adamlara helal olsun 2 GB’lik bi oyuna ne bölümler, karakterler, haritalar eklemiş. Şimdi 2 GB’lik bi oyunda 2 tane çöp adam anca sığdırırlar. Neyse artık biraz da Call of Duty Ghosts’tan bahsedelim.

Call of Duty serisinin en güzel oyunu olmasada oynanabilecek oyunların içerisinde yer alıyor onu söylemeliyim. İyi bir kulaklığınız varsa silahların o ince seslerini duyabilirsiniz. Şahsen ben bayıldım silah seslerine. Çok ince detaylara dokunmuşlar. Ortama göre değişen koşma seslerini de söylemezsem ayıp ederim.

Senaryoların içerikleri dolu doluydu ama ben pek dahil olamadım gibi. Dezavantajı olarak söyleyebileceğim tek şey sualtı senaryoları bana pek hitap etmedi bence daha iyi olabilirmiş.

Uzun lafın kısası oyun ne çok iyi nede kötü tam bir ortalama oyun olmuş. Oynamaya değecek bir oyun. Şimdiden oynayacak arkadaşlara iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1q18D1xD4Q86DVjmWb3EfN190E5V24vpE/view?usp=sharing

Kaynak : btgyama.blogspot.com
Yama Oranı : 90

EnfesSoft.Com