Barış Bayar

Control Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1778
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Control Türkçe Yama dosyasını indirerek oyunu Türkçe alt yazılı hale getirebilirsiniz. Bu sayede mükemmel control oyununun güzel sahnelerini kaçırmadan oynayabilirsiniz. Aynı zamanda menülerde Türkçe desteklidir.

Control Türkçe Yama Kurulum

– Control Oyunun bulunduğu klasöre giriş yaparak. Epic Games’te varsayılan konum olan C:Program / Files / Epic Games / Control içindeki “data_packfiles” klasörünün içine atın ve dosyaların üzerine  yazma uyarılarını kabul ederek Control Türkçe kurulumunu yapmış olursunuz.

– Control Oyunundaki alt yazıları açın ve Türkçe dil seçeneğinin(İngilizce dışında bir dil seçtiyseniz İngilizce dilini seçin) işaretlendiğinden emin olun.

 

Control Türkçe Yama v3.0 Notlar

-Yamaya AWE DLC’si dahil edilmiştir. Böylece, ana oyun ve iki DLC çevirisi dahil olmak üzere, oyun %100 Türkçeleştirilmiştir.
-Steam’deki Control Ultimate Edition ve Epic Games’deki sürümle uyumludur.
-Oyun içinde bir çeviriden kaynaklı herhangi bir hata alırsanız düzeltmemiz için lütfen sitemizden bize bildirin.
-Sitenizde -bu dosyaları değiştirmemek ve link ile kaynak belirtmek kaydıyla- bu yamayı paylaşabilirsiniz.

 

Not : Control Türkçe Yama sadece Steam üzerinden satın alınan oyunlar için geçerlidir. Eğer oyunu farklı şekilde indirdi iseniz yamanız sağlıklı çalışmayabilir. Oyun yamanızın doğru bir şekilde çalışmasını isterseniz eğer oyunun orjinalini almanızı öneririz.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1lP78kmfMNBafBjY3lRV6PfeWy3Gt6IkI/view?usp=sharing

Kaynak : aura çeviri
Yama Oranı : 100

 

Control

Oyun son zamanlarda çok popüler oldu aksiyon sevenler için çatışmaları zevkli, hale getirmiş olan bu oyunun kullanıcılar tarafından puanı yüksek. Ayrıca oyunda kullandığımız silah vurma hissiyatını tam anlamıyla yansıttığı için. Benden tam puan alan oyunlar birisi diyebilirim. Oyun eksi yanlarından birisi ise save yeri dir. Eğer Point’e uzak bir alanda ölecek olursanız bu güzel aksiyon oyunu sizi sinir küpüne çevirebilir. Çünkü tekrar doğduğunuzda geri eski yerinize dönmeniz epey zaman alıyor diyebilirim. Yorumları araştırdığımızda genelde Control oyunun bu yönün kötü olduğuna dair eleştiriler ile karşılarsınız. Eğer bu oyunu sevdiyseniz. Control Türkçe Yama dosyasını kurup oynamanızı tavsiye ederiz oyunun keyfini o zaman daha çok alacağınıza emin olabilirsiniz. Bu Oyunun sonu ise çok tatmin edici gelmedi bence. Daha çok destansı bir son beklerdim bu oyun için.