Barış Bayar

Crysis 3 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim3097
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Crysis 3 Türkçe Yama sizler için hazırlanan ve oyundaki Türkçe dil eksikliğini gidermek için yapılan bir Türkçe Yamadır. Bu yamayı kullanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, aşağıda belirtilen kurulum talimatlarını eksiksiz ve düzgün bir şekilde yerine getirmektir. Daha sonrasında ise Crysis 3 oyununu Türkçe dil desteği ile keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Crysis 3 Türkçe Yama Kurulumu

Crysis 3 Türkçe Yama.rar’ın içerisindeki dosyaları kopyalayın. Kopyaladıktan sonra Crysis 3 oyununun kurulu olduğu dizinin içerisindeki “Localization” klasörünün içerisine kopyaladıktan sonra değiştirme isteğinin “tümün evet” diyerek devam edin ve Crysis 3 Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : crytek.com

Türkçe Yama Oranı : 90

Türkçe Yama Dosyası https://drive.google.com/file/d/1irKkW5EtH1YIxC0KutB10bkeemRsZMIA/view?usp=sharing

Crysis 3 Türkçe

Crysis 3 bence biraz hikaye açısından çok kısa sürmüş bir oyun olmuş. Yaklaşık 5 – 6 saatlik bir oyun deneyiminden sonra bitmesi beni biraz hüsrana uğrattı diyebilirim. Ama bunu + veya – olarak değerlendiremem, çünkü oyun içerisinde sürekli koşuşturma içerisinde olduğumuz için oyun aktı gitti. Ne ara başladı, ne ara bitti anlayamadım ama hem güzel hem kötüydü diyebilirim.

Bütün Crysis serisini oynayan birisi olarak şunu diyebilirim ki, gerçekten güzel bir oyun çıkartmışlar ortaya. Ama sizlere kesinlikle önerebileceğim şey, Crysis 1, 2 ve 3 olarak oynamanızdır. Hikayeyi devam ettirmezseniz, pek bişey anlamayabilirsiniz.

Diğer oyunlarına göre grafik kalitesi daha da artarak göze güzel bir görüntü veriyor. Gerçekten zamanına göre yapılan en iyi grafiklere sahip diyebilirim. Şahsen beni, atmosferle grafiklerin uyumu tatmin etti. Oynanış olarak her zamanki klasik Crysis diyebilirim. Pek değişen bir şey yoktu. Müziklerde gayet güzeldi. Yer yer gaza getiren, yer yer hüzünlendiren müzikler vardı.

Ama beni üzen tek şey, neden bu Crysis oyununda Türkçe dil desteği yok arkadaş? Ne olur yani koysanız? Gerçekten beni üzen şeylerden en büyüğü budur. Fakat bu sorunu da Crysis 3 Türkçe Yama yükleyerek çözdüm. Sizlere de kesinlikle tavsiye ederim. Oyunları İngilizce oynamaktan hiç zevk almayan birisiyim. Sizde öyleyseniz, bence yükleyin derim.

Crysis 3 Oyun İçi Görüntüler;

Kısaca bu oyunu oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Fakat bütün seriyi oynamazsanız, Crysis 3 ü pek anlamayabilirsiniz. O yüzden kesinlikle seri halinde oynamanızı tavsiye ederim, ve özellikle Türkçe yama ve Türkçe dublajla oynamanızı tavsiye ederim. Hem ses, altyazı, nesne ve görevlerin Türkçe olması oyunu daha zevkli bir hale getiriyor. Daha da uzatmayayım, hepinize iyi oyunlar dilerim.