Barış Bayar

Crysis Warhead Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim3345
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Crysis Warhead Türkçe Yama sizlere Türkçe dilde oyun zevki sunmak için hazırlanan bir Türkçe Yamadır. Crysis Warhead oyununu Türkçe oynamak için yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki kurulum talimatlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmektir. Daha sonrasında oyununuzu Türkçe dilde keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Türkçe yamayı yapan arkadaşlarımın ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Crysis Warhead Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz Rar dosyasının içerisindeki exe dosyasını çalıştırın. Kurulumu, oyunun kurulu olduğu dizinin içerisindeki “Localized” klasörünü seçerek yapınız. Daha sonrasında oyuna girerek Crysis Warhead Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : crytek.com

Türkçe Yama Oranı : 75

Türkçe Yama Dosyası https://drive.google.com/file/d/1QjG60Gqpu7QDY3AjRqos-ruFjCsufTye/view?usp=sharing

 

Crysis Warhead Türkçe

Diğer oyunlarına nazaran biraz daha kötü lanse edilen bir oyun olarak adlandırılan Crysis Warhead oyununu, sizlere deneyimlediğim kadarını – ve + yönlerini aktarmaya çalışacağım. İlk önce – yönlerini anlatmakla başlayacağım. Geçelim oyundaki – yönlerine;

– Doku kaliteleri biraz düşürülmüş ilk oyununa göre. Yoğun olarak bu farkı sahil tarafındaki kayalarda veya sahildeki cisimlerde daha belirgin halde görülebiliyor.

– Gökyüzündeki bulutlar ilk oyundaki gibi sabit değil artık. İki boyutlu sabit bulutlar görülüyor.

– Post process efekti azaltılmış. Önceki gibi yaprakların arasından güneş ışınları daha az görülüyor.

– Crysis Warhead oyununu optimizasyon açısından çok övmüşlerdi fakat övülen oyunla oynanılan oyunun alakası bile yok. Hatta ilk Crysis oyununun optimizasyonu bile daha iyi gerçekten. Grafik açısından kaliteyi düşürüp performans arttırmak istemişler, fakat bunun performansa hiçbir katkısı olmamış. Gerçekten çok enteresan takılmalar, vb. şeyler yaşanıyor ve bu durum gerçekten çok rahatsız edici.

– Oyunun haritasında bazı buglar mevcut. Örneğin maden bölümünde oyunun çizili olduğu yoldan olmayıp başka yerden gittiğim için oyuna baştan başlamak zorunda kaldım. Sizde benim gibi haritadaki her yeri gezen birisi iseniz, bu bugların çoğuyla sizde karşılaşacaksınız demektir.

– Bana göre oyunun en büyük eksisi ise kesinlikle Türkçe dilin olmaması. Oyunları genelde Türkçe olarak oynamayı seven birisiyim, fakat bu oyunda Türkçe dilin olmaması beni üzdü diyebilirim. Ama bu sorunu Crysis Warhead Türkçe Yama yükleyerek ortadan kaldırdım. Sizlere de kesinlikle tavsiye ederim.

Birazda + yönlerinden bahsedelim;

+ View distanceyi arttırdıkları için uzaktaki dağlar gerçekten çok güzel ve net bir şekilde görünüyor.

+ Oyunda artık etkileşime geçebileceğimiz hayvanlar ve nesneler var gerçekten çok güzel bir detay olmuş.

Crysis Warhead Oyun İçi Görüntüler;

Crysis Warhead, fiyat açısından da uygun olmasıyla tercih edilebilecek bir oyun olmuş. Özellikle Crysis seven birisiyseniz bu oyunu da oynamanızı tavsiye ederim. Yukarıda belirttiğim gibi – ve + yönlerini kendi içinizde tartarak oynayıp oynamamanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.