Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Cyberpunk 2077 modları

Cyberpunk 2077 modları
Mod
30.12.2020
A+
A-

Cyberpunk 2077 modları için gerekli listeyi yaptık. Ayrıca en yeni çıkan Cyberpunk 2077 modları dışında sürekli yenilenen modları yayınlayacağız. Listemizi sürekli takip edebilirsiniz. Cyberpunk 2077 modlarını güncel tutacağız. Cyberpunk 2077 oyunun çok sevildiğini biliyoruz. Oyunun en büyük sorunu olan fps sorunlarının dışında oyun mekanikleri de bazen can sıkıcı hale gelebiliyor. Cyberpunk 2077 modları sayesinde bu oyun mekanikleri sorunlarını da düzelte bileceksiniz.

Yapmanız gereken yayınladığımız modlar listesine göz gezdirerek en sevdiğiniz modu indirmek olacaktır. Bütün modları kısaca açıkladıktan sonra linkleri de vereceğim umarım işinize yarar. Daha sonra daha detaylı şekilde anlatmaya özen göstereceğiz.

Cyberpunk 2077 mod

Cyberpunk 2077 modlarını aşağıdaki listeden takip ediniz. Modlar denenen ve en sevilen modlardır. Cyberpunk 2077 oyununda ki en ihtiyaç duyacağınız ve oyununuza zarar vermeyecek modları sizler için listeledik. Bunların başında yer alan araç sürüş modu, daha iyi görüş modu ve görsel geliştirme modudur. Bu modları ücretsiz indirebilir ve kurabilirsiniz. Listemize her geçen gün yenisi çıktıkça eklemeler yapacağız takipte kalınız.

Cyberpunk 2077 Araç sürüş modu

En çok indirilen modlar arasında yer alan Cyberpunk 2077 Araç sürüş modu listemizin başında yer almaktadır. Araçları daha iyi kullanmanızı ve araç kalibre ayarlarını değiştirmeye yaramaktadır. Daha hızlı ve daha gerçek hissiyat sağlayan araç kullanım deneyimi yaşamak için Cyberpunk 2077 Araç sürüş modunu indirebilirsiniz. Ayrıca direksiyon sürüşü yaparken bu mod sayesinde keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

İndirmek için : https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/210

Cyberpunk 2077 Görsel geliştirme modu

Ve hayranlarında beklediği Cyberpunk 2077 Görsel geliştirme modu sizlerle. Tabi li listeizde yer almazsa olmazdı. Görsel bakımdan fazlasıyla geliştirme sağlayan Cyberpunk 2077 Görsel geliştirme modu sayesinde daha iyi ve daha canlı grafiklere sahip olacaksınız. Ayrıca daha hatasız bir oyun oynamanızı sağlamaktadır. Bu mod sizin içinde olmazsa olmazlardan birisi olacaktır. Ayrıca Cyberpunk 2077 Görsel geliştirme modu 2 kat daha gerçekçi oyun oynamanızı sağlamaktadır. Zaten grafikleri ile hayranlarını mest eden cyberpunk 2077 için gerçekçiliği zirvede yaşayabilirsiniz.

İndirmek için : https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/11

 

Cyberpunk 2077 Daha iyi görüş modu

Listemizde kesinlikle yer alması gereken Cyberpunk 2077 Daha iyi görüş modu sayesinde görüş ayarları değişecek. Daha iyi görebileceksiniz. Fazla işe yarayacak bir mod gibi düşünmeseniz de oyununuzu Cyberpunk 2077 Daha iyi görüş modu sayesinde daha keyifli hale getirebilirsiniz.

İndirmek için : https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/20

 

 

 

Cyberpunk 2077 Save

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için iletişim sayfasını devreye soktu. Ekibimize katılmak için ya da destek almak için Bize ulaşın sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca Oyun Forum sistemide çok yakında aktif olacak. Şimdiden Oyun forum sayfamızda yer alabilmek için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.