Ceo

Cyberpunk 2077 Save

Ceo
Cevaplar0
Gösterim2187
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Çok beklenen Cyberpunk 2077 Save dosyamızda geldi. Bu save kayıt dosyası ile oyuna 50. Seviye ile başlayabileceksiniz. Sürekli gelen istekler doğrultusunda Cyberpunk 2077 için kayıt dosyamız hazırlanmıştır. Bu seviyede yayınlanmış Türkiye de ki tek save dosyasıdır.

Kayıt dosyasındaki bütün görevler hileler ile tamamlanarak geçildi. Oyunda ki her şey maksimum seviyede geliştirildi. Maksimum seviyeye çıktı. Bu save dosyası ile oyuna girdiğinizde oyunda ayrıca çok sayıda arabaya, silaha ve modüle sahip olacaksınız.

Cyberpunk 2077 Save kurulumu

İndirdiğiniz save modülünü Cp 2077 oyunun kurulu olduğu konumda bulunan klasörün içine atınız. Cyberpunk 2077 oyunun dosya yolunu şu şekilde bulabilirsiniz

Yol 1 : Masaüstünde bulunan Cp 2077 oyun simgesine sağ tıklayarak dosya konumu aç deyin ve karşınıza çıkan klasörün içine atınız.

Yol 2 : Dosya yolu şü şekildedir. ( C: \ Kullanıcılar \ klasörüne kopyala\ Kaydedilmiş Oyunlar \ CD Projekt Red \ Cyberpunk 2077 )

Save İndirme Dosyası : https://s7.dosya.tc/server18/j7b7ro/cyberpunk-save.zip.html

Bütün bölümlerin ayrı ayrı kayıt olduğu %100 Save dosyasını da aşağıdan indirebilirsiniz

%100 Save İndirme dosyası : https://s7.dosya.tc/server18/6d046l/Cyberpunk_2077.rar.html

 

Cyberpunk 2077 Save hakkında

En iyi şekilde oynanarak kayıt edilmiş bu save dosyası ile Cp2077 oyununa 50 level ile çok ileride başlayacaksınız. Save dosyası yapılır kayıt edilen sürüm 1.04 dür. Sonradan çıkacak olan çoğu sürümlü uyumlu olacaktır. Oyun orjinal dosyaları ile oynanarak kayıt edilmiştir. Orjinal olmayan oyunlar içinde uygundur. Cyberpunk 2077 Save dosyası sadece bilgisayar için geçerlidir. Kayıt dosyasını oluşturan YourDevil54’e teşekkür ederiz.

Ayrıca yıllardır beklenen bu oyun ilk tanıtımını çıkış tarihinden yaklaşık 7 sene önce yapmıştı. Yıllardır Cd Projekt Red beklenti ve tartışmaların önüne geçmek için. Oyuna erken erişim sağladı. Oyun çok güzel ve yorumlara göre çok akıcı bir hikayeye sahip. Sırf hikayesi için oynanan bu oyunda en büyük şikayet optimasyon sorunu maalesef. Bu sorundan dolayı çoğu oyuncu Fps sıkıntısı çekerken çoğu oyuncu oynamayacak şekilde kasmalara maruz kalıyor. Bu oyunun hak ettiği yazılım bu değil. Keşke daha iyi bir optimasyon ile daha geç erişime açılsaydı. Olumlu yorumları çok daha yükselirdi. Oyunda oynayış ve hikaye açısından hiç bir kullanıcının şikayeti bulunmuyor. Herkesin ortak sorunu oyunun çok kasması. Ve yıllardır beklenen oyunun oynanmayacak seviyede bilgisayarları zorlaması tabi ki büyük bir sorundur. Umarız optimasyon sorunu kısa süre içerinde düzelir. Eğer Düzelmez ise Cyberpunk 2077 için olumsuz yorum sayısı çoğalır ve şuan ki olduğu gibi iade talepleri hızlıca artmaya devam eder.

Diğer save dosyalarımızı da inceleyeniz;

Red Dead Redemption 2 Save

Assassins Creed Valhalla Save

EnfesSoft.Com