Barış Bayar

Dark Souls Remastered Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim3038
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Dark Souls Remastered Türkçe Yama sizler için an itibariyle sitemizde mevcuttur. Bu Türkçe Yamaya sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan indirme linkinden indirdikten sonra, DSR Türkçe Yama Kurulumunu eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirmenizdir. Daha sonra oyununuzu Türkçe dilde keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşlarımızın ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da keyifli oyunlar dileriz.

 

Dark Souls Remastered Türkçe Yama Kurulumu

1- DSR Türkçe Yama.rar’ın içerisindeki dosyaları, “Dark Souls Remastered” oyununuzun kurulu olduğu klasörün içerisine atın.

2- “DSR-TPUP.exe” adlı programı “yönetici olarak çalıştır” diyerek çalıştırın ve “Repack” düğmesine tıklayın.

3- Soldaki bölümde “Finished!” yazısını gördüğünüzde Türkçe Yama kurulmuş demektir. Programı kapatın, oyunuzu açın ve Dark Souls Remastered Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Not : Arkadaşlar oyunu steam üzerinden satın aldıysanız bu Türkçe Yamayı kullanarak oyuna çevrimiçi girmeyin. Çünkü softban riski taşıyor. Yamayı kurmadan önce oyunu çevrimdışı başlatacağınız şekilde ayarlayın ve yamayı kullandığınız süre boyunca kesinlikle çevrimiçi oynamayın. Bu şekilde softban riski kalmaz. Tekrardan çevrimiçi olmak için DSR Türkçe Yama dosyalarını silin ve steamda bulunan “oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula” diyerek Dark Souls Remastered oyununuzu eski haline çevirebilirsiniz.

Kaynak : Napoleonfd

Türkçe Yama Oranı : 85

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1B_TXKbCfYtPln31w9sTHx1594Q77fYrs/view?usp=sharing

 

DSR Türkçe

Dark Souls serisine sizde benim gibi yeni başlayacaksanız, Dark Souls Remastered tam size göre diyebilirim. Yıllardır bu oyun serisine başlamayı düşünüyordum fakat hayat şartları pek el vermemişti. Yeni aldığım bu oyunu ortalama 75 – 80 saat aralığında bitirmiş bulunmaktayım ve gerçekten oyun tek kelimeyle efsane diyebilirim. 2 haftada 110 levele ulaşarak haritada öldürmediğim canavarla patron kalmadı. Çok kez ölüp ölüp dirildim fakat en sonunda bitirebildim. Ben çok fazla farm olayına girdiğim için oyunu biraz geç bir sürede bitirdim.

DSR oyununu oynarken bu oyunu çeken bir youtuberin tavsiyeleri üzerine, oyunun yarısına kadar onun dediği ve oynadığı şekilde geldim. Fakat spoiler yediğim için oyundan keyif alamamaya başladım ve izlemeyi bırakarak kendi kafama göre oyuna devam ettim. Benim gibi işten güçten veya derslerden pek vakit bulamıyorsanız takıldığınız zamanlar internetten Dark Souls Remastered hakkında destek almanızı, fakat bütün gün boşsanız kendiniz deneyerek çözümlere ulaşmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Çünkü oyunun asıl zevki o zaman çıkıyor diyebilirim.

Dark Souls Remastered oyununun en güzel yanı ise, gerçekten sürükleyiciliği aşırı fazla olan bir oyun olmasıdır. Acaba buradan sonra ne olacak gibi düşünceler asla kafanızdan çıkmıyor. Hikayesi konusunda gerçekten bilgi vermiyor. Sadece giriş sinematiğinde biraz gösteriliyor o kadar. Onun dışında eşyalarda ve patronların ruhlarında hikayeyle alakalı ufak ipuçları bulunuyor. Bu konuda gerçekten büyük bir eksi puan benim gözümde.

Dark Souls Remastered oyununun en büyük eksiklerinden birisi de Türkçe dilin bulunmaması. Çoğu oyunda olmadığı gibi bu oyunda şaşırtmadı bizi diyebilirim. Fakat bu sorunu Dark Souls Remastered Türkçe Yama yükleyerek ortadan kaldırabilirsiniz. Şahsen İngilizce oyun oynamayı, özellikle de hikaye tabanlı bir oyun oynamayı hiç sevmem. Sizlere de kesinlikle tavsiye ederim.

Dark Souls Remastered Oyun İçi Görüntüler

Grafikler ve oynanış olarak gerçekten çok tatmin edici olduğunu söyleyebilirim. Fakat hikayesi ilgi çekici olduğu kadar anlatımı da o kadar kötüydü. Samanlıkta iğne aramak gibi hikayesi var her ipucunu kendimiz birleştirerek hikayeyi bulmaya çalışıyoruz gibi. Fakat düşmanların ve patronların çeşitliliğinin fazla olması, silah ve zırh çeşitlerinin bol ve detaylı olması, her eşyanın kendine ait ufak bir hikayesinin olması, vb. şeyler de Dark Souls Remastered oyununun en güzel yanlarından diyebilirim.

Neyse arkadaşlar daha da uzatmayalım. DSR oyunu kısaca böyle. Sizlere de kesinlikle Tavsiye ederim oynamaktan bir şey kaybetmezsiniz. Yalnız bu kadar detaylı bir oyunu Dark Souls Remastered Türkçe Yama ile oynamak çok daha keyif verecektir sizlere de. Tavsiyem Türkçe Yama ile oynamanız yönünde olacaktır. Şimdiden oyuna başlayacak olan herkese iyi oyunlar dilerim.