Barış Bayar

Darksiders 3 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1805
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Darksiders 3 Türkçe Yama Kurulum

–  Darksiders 3 Türkçe Yama içerisinden çıkan pak dosyasını Darksiders 3 oyununun kurulu olduğu yerdeki pak dosyasının yerişne atınız. Darksiders 3 Türkçe Yama steam üzerinden indirilen Darksiders 3 oyununda değil diğer linklerden indirilen Darksiders 3 oyununda denenmiştir. Darksiders 3 Türkçe Yama şeklinde denenerek oynanmıştır.

Darksiders 3 Türkçe Yama Boyut: 23,56 MB

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1QmZQvQq5P8ELRKzCTmitcU3MwofgKu_d/view?usp=sharing

Kaynak : forum.donanimhaber.com
Yama Oranı : 90

 

Darksiders 3 Anlatım

Darksiders 3 hakkında o kadar kötü yorumlar okudum ki, gerçekten okudukça nasıl böyle bir oyun olabilir Darksiders diye düşünmeye başladım. En son kendim satın alarak oynadım ve gerçekten çok zevk aldım. Yaklaşık 36 saatte en zor oyun modunda oynarak bitirdim ve oynarken gerçekten çok keyif aldım. Şimdi gelelim Darksiders 3’ten bahsetmeye;

Grafikleri gayet güzeldi. En azından beni tatmin ettiğini söylemeliyim. Kıyamet sonrasındaki dünyanın halini atmosfere yansıtabilen en iyi oyun Darksiders 3 deseler hiç itiraz edeceğimi zannetmiyorum. Gerçekten atmosfer olarak ve grafik olarak çok çok güzel yansıtmışlardı oyuna. Şunu baştan söylemeliyim ki Darksiders 2’deki boş kırsalındaki dünyadan bağımsız ve aşırı güzel olmuştu. Bu oyununda kıyamet sonrasındaki dünyanın nasıl bir hal aldığını hem atmosfer, hem de hikaye olarak o kadar güzel düşünülerek yansıtılmış ki ben şahsen oyuna bayıldım. Yani bu atmosfer ve ortam bakımından Darksiders 1’i tokatladığını rahatlıkla söyleyebilirim. Grafikler zaten Darksiders serisinin kendine has stilinde ve gayet tatlı olmuştu. Tamamen kalite ve gerçekçilikten değil biraz sanatsal ve oyuncunun da hayal gücünü devreye sokması planlanarak tasarlanmış. Darksiders 3’teki bosslar görsel açıdan gayet güzel görünse de oynanışı açısından ben pek bir fark göremedim. Önceki Hack and Slash oyunlar nasılsa Darksiders 3 de öyle olmuş.

Bu arada oyunda Türkçe dil desteği bulunmuyor. Oyunu Türkçe oynamak isteyen arkadaşlara önerim Darksiders 3 Türkçe Yama yükleyerek oynamaları olucaktır. İngilizceyle uğraşmak istemeyenler Türkçe Yama yükleyerek gayet zevkli bir şekilde oyunu oynayabilirler.

Darksiders 3’ün kısaca özeti budur arkadaşlar. Bahsedildiği kadar kötü değil aksine ben gerçekten oynarken çok zevk aldığımı söylemeliyim. Beğenmeyenleri pek anlayamadım çünkü ben oynarken gayet zevk alarak oynadım. Herkese de öneririm. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.