Barış Bayar

Dead Rising 2 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1699
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Dead Rising 2 Türkçe Yama Kurulum

– Dead Rising 2 Türkçe Yama dosyasını açın ve Dead Rising 2 oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın. İyi oyunlar.

 

Dead Rising 2 Türkçe YamaBoyut: 125,59 KB

Dead Rising 2 Türkçe Yama Proje Yöneticisi: ferex28

Dead Rising 2

Dead Rising 2’den biraz bahsetmek gerekirse;

Oyunun başında motoruyla birlikte sarı bir dayımız görünüyor. Bu kişi bizim karakterimiz Chuck Green. Kızımızla birlikte motorumuzun bakımlarını yaparken haber geliyor ve bakımlarımızı bitirip şov yapmaya çıkıyoruz. Burada sunucu Tyrone King konuşmasını yaptıktan sonra 4 şovcu olarak motorla zombi öldürmeye geçiyoruz. Bu arada Dead Rising 2 Türkçe Yama indirmeyi unutmayın ingilizceniz zayıfsa oyundan bir şey anlamazsınız. O yüzden hikayeyi tam anlamak için indirmenizi kesinlikle öneririm. Neyse şimdi buraya dikkat etmeniz gerek. Burada ne kadar çok sıralama yaparsanız size ona göre oyun içinde kullanacağınız bir miktar para verecek ve çok işinize yarayacak. O yüzden sıralamayı yüksek tutmaya çalışın. Paranın önemi şurada çok önemli olacak. Kızımız bir zombi felaketinde ısırılıyor ve günlük olarak zombrex diye bir ilaç kullanması gerekiyor ve bunun tanesi 25.000 dolar. Görevlerden daha çok zombrex bulmakla veya para kasmakla uğraşıyoruz.

Oyun, bir alışveriş merkezinde geçiyor ve sağ kalanları kurtarmaya çalışıyoruz. Bunun yanı sıra bize kurulan tuzaklar kimler tarafından kurulmuş onları öğrenmeye çalışıyoruz felan daha da spoiler vermeyim oynadıkça görürsünüz.

Neyse arkadaşlar daha fazla vakit kaybetmeyin ve Dead Rising 2’yi oynamaya bir an önce başlayın. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1oMned0wEX8RjPG457haI6SQoDg7Nid0q/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 90