Barış Bayar

Deadpool Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim2364
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Deadpool Türkçe Yama dosyamızın kurulumunu yaptıktan sonra oyunu tamamen Türkçe dil ile oynayabileceksiniz.

Deadpool Türkçe Yama Kurulumu

– Deadpool Türkçe Yama dosyasını indirin ve kurulumu çalıştırın Deadpool oyununun kurulu olduğu dizine Deadpool Türkçe Yamayı kurarak Deadpool oyununu Türkçe Yama halinde oynayabilirsiniz.

 

Deadpool Türkçe Yama Boyut : 11,31 MB

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1OnynDTx8agpLps8Ykebxwyx8dNaYtps4/view?usp=sharing

Kaynak : Türkçe-Çeviri & HE Software
Yama Oranı : 100

Deadpool oyunu çizgi romanın oyuna dökülmüş hali gibi olduğunu söylemeliyim. Çizgi romanı oyunda canlandırmışlar resmen. Gerçekten o kadar güzel olmuş ki bayılarak oynadım resmen.

Deadpool

Deadpool oyununun grafikleri aynı çizgi roman gibi. Oyunun oynanışı da öyle. Yani öyle bir oyun yapmışlar ki resmen çizgi romanın içine girmişiz ve Deadpool karakterini biz canlandırıyoruz. Direk Filmindeki veya çizgi romanındaki hikayesini de oyuna aktarmışlar. Deadpool seven birisi olarak oyunu oynarken okuduğum çizgi romandan veya izlediğim filmindeki hikayeden farksız yapılan bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Sadece tek eksi yönü çoğu oyunda olduğu gibi bu oyunda da Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Benim ingilizcem iyi fakat sizinki yeteri kadar iyi değilse hikayeyi anlamanız açısından Deadpool Türkçe Yama yüklemenizi kesinlikle öneririm. Çünkü çizgi roman oyunu gibi olduğu için hikayeyi anlamadıktan sonra oynamanızın da pek bir anlamı olmuyor.

Oyunun kısaca özeti bu arkadaşlar. Çizgi romanı oyuna çevirmişler ve ancak bu kadar güzel olabilirmiş dedirtti yani. Oyundaki ve çizgi romanındaki en çok şikayet edilen şeylerden birisi cinsel bölümlerin çok olması. Deadpool biraz da çapkın bir karakter olduğu için ona yapılacak pek bir şey maalesef bulunmuyor. Karakterin yapısında var çünkü. Çoğu kişiyi rahatsız eden konulardan birisi bu. Diğeri de biraz fazla küfür ve argo içeren bir hikayesi var. Deadpool izleyen veya çizgi romanını okuyan birisi iseniz zaten bunları biliyorsunuzdur. Ama ben karşımdaki kişiyi hiç bilmeyen birisi olarak düşünüyorum ve ona göre bunları size anlatıyorum. Oynayacağınız zaman bunları bilerek oynayın.

Neyse arkadaşlar oyunun kısaca özetini yukarıda belirttim. Ona göre oynarsanız, size göre olduğunu düşünüyorsanız oynayın. Sonra niye böyle niye şöyle demeyin. Sevenlere de daha fazla vakit kaybetmeden Deadpool’u oynamasını öneriyorum.

Bu arada oyuna puanım 10/10.