Barış Bayar

Empire Total War Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim5175
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Empire Total War Türkçe Yama sizlere daha keyifli oyun oynamanız için hazırlanan bir Türkçe dil paketidir. Empire Total War oyununda maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor, fakat geliştirici arkadaşlarımız sizlere oyunu Türkçe oynayabilmeniz ve daha keyifli vakit geçirmeniz için Türkçe Yama dosyasını hazırlamışlar. Yapımcıların ellerine sağlık. Siz değerli okurlarımıza da keyifli oyunlar dileriz.

 

Empire Total War Türkçe Yama Kurulumu

Empire Total War Türkçe Yama.rar’ın içerisindeki exe dosyasını çift tıklayarak açın. Açtıktan sonra oyunu kurduğunuz dizini seçip kur dedikten sonra Empire Total War Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Kurulum şifresi : www.totalwar-turkiye.com

 

Kaynak : totalwar-turkiye.com

Türkçe Yama Oranı : 80

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/17lCRD5BpEGQ-BXmtIHmOahybbQpjAPkA/view?usp=sharing

 

Empire Total War Türkçe

Şu karantina günlerinde keşfedip vazgeçemediğim oyunlardan birisidir Empire Total War. Gerçekten o kadar keyifli bir oyun ki uzun zaman sonra keşfedip bırakamadığım oyundur. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Empire Total War’a her Türk’ün yaptığı gibi Osmanlı Devleti ile oyunun önerdiği orta zorluk seviyesinde başladım. Fakat başlamadan önce Youtube ve diğer çeşitli platformlardan Empire Total War ile ilgili videoları ve yazıları okudum biraz bilgi edinmek için. Çoğu kişinin dediği şey, Bir kaç toprakları gözden çıkartıp Avrupa ile savaşa girmeme üzerinde taktikler veriyordu. Ben bu taktikleri pek uygulama taraftarı olmadım. İlk başta Konya dışında Mısır, Mezopotamya ve Erzurum’a okullar kurarak halkı aydınlatmaya yönelik çalışmalarda bulundum.

Bu arada oyunda maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor ve oyunun içerisinde çok fazla etkinlikler var, gerçekten düzgün bir İngilizceniz yoksa anlamanız çok zor. Sizlere tavsiyem Empire Total War Türkçe Yama yükleyerek oynamanız. Hem daha rahat anlarsınız, hem de ingilizceyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Buda ufak bir dipnot olsun.

Bunları yaparken yavaş yavaş toparladığım ordumu da herhangi bir Avusturya ve Rusya Saldırısına karşı, Bir ordumu Boğdan topraklarına, ötekini ise Erivan topraklarına doğru yola çıkarttım. Elimden geldiği kadar bütün devletlerle ticaret anlaşmaları yaparak hızlıca devletimi büyütme politikasına başvurdum. Geriye kalan bütün parayı da  maden, tarla ve dokuma kasabalarını kalkındırmakla harcadım. Gönderdiğim ordular ise Batı ve Doğuyu tamamen düşman saldırılarına karşı korumakta epey iyi gidiyorlardı. Gerçekten Empire Total War bana aşırı keyif vermeye başlamıştı yavaş yavaş ilerledikçe. 1710’lu yıllara gelince Venedik’lilerin savaş ilanını bahane ederek Mora’yı topraklarımıza katarak ilk fethimizi yaptık. Daha sonrasında Venedikliler bize karşı bir saldırıyla Atina’yı ele geçirmiş olsalar da, hemen geri saldırı yapıp Atina’yı geri aldık. Bu zamana kadar eğittiğim ufak çaplı ordularımla da Venedik donanmasını Adriyatik’in sularına gömerek zaferimizi kazandık.

Empire Total War Oyun İçi Görüntüler;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Empire Total War ile ilgili daha anlatılacak çok şey var. Sabaha kadar bile yazarım bu oyuna. Fakat biraz da kendiniz girip keşfederseniz daha da zevk alacağınızı düşünüyorum. Gerçekten çok başarılı bir oyun. Grafikleri, oynanışları ve müzikleri bir strateji oyunu için olabilecek en iyi seviyedeydi bence. Pek bir şey beklemeyin sonuç olarak strateji oyunu. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.