Barış Bayar

Enemy Front Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1179
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Enemy Front Türkçe Yama Kurulum

– Enemy Front Türkçe Yama dosyasındaki exe dosyasını çalıştırın ve Enemy Front oyununun kurulu olduğu dizini seçerek kurulumu yapın.

– Eğer Enemy Front oyununun steam sürümünü kullanıyorsanız Steam yolu olarak  D:Program Files (x86)SteamsteamappscommonEnemy Front yolunu seçin ve kurulumu tamamlayın.

– Ardından Enemy Front oyununa girip, oyun ayarlarından Altyazıları açmalısınız.

 

Enemy Front

Enemy Front’u  indirim zamanında 5 TL gibi sudan ucuz bir fiyata satın aldım. Gerçekten bu fiyata alabileceğiniz en zevkli, harika grafiklere sahip olan, biraz oyun içerisinde buglar var ama oyun zorluğu felan her şey tam olması gerektiği gibi olmuş. Nazileri öldürmekle ilgili oyunların çoğunu severim ve neredeyse hepsini oynarım fakat Enemy Front, sevdiğim oyun türündeki en uygun fiyatlı ve en enfes oyunlardan birisi oldu benim için. Gerçekten bu fiyata bu kadar güzel bir oyun bir daha bulabileceğimi düşünmüyorum. Enemy Front Türkçe Yama bu oyuna gerçekten şart ama onu baştan söylemeliyim. Çünkü oyunda çok fazla şey olduğu için bunları yarım yamalak bir ingilizceyle anlamanız gerçekten çok zor. Bence Türkçe Yamayla oynayın.

Daha oyunla ilgili bahsedilecek çok şey var aslında ama zaten oyun 5 TL olduğu için bence Enemy Front’u oynayarak deneyimlemenizi tavsiye ederim. Aldığınıza pişman olmayacağınız bir oyun olmuş. Şimdiden başlayan herkese iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1E02PY_S-CBekLs5idm1JkuHVJsILexws/view?usp=sharing

Kaynak : Tugay Acar
Yama Oranı : 100